2737
2739
عنوان

مشکلات پوستی شما🤍🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 54 پست

چربی شدید صورت دارم‌م‌م‌م

حتی شوینده مناسب ابرسان هم استفاده کردم برا کنترلش نشد 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

میشه ب منم کمک کنی 

من پوستم چرب بود بعد ی مدت پوستم هم خشک شده هم چرب اطراف دماغم پوسته میده بخاطر خشکی ولی پیشونیم چرب وقتی ام بخام ارایشمو بشورم صورتم خشککککک میشه وحشتناک 

بعد عزیزم بعضی موقع ها ک جوش درمیارم چیکار کنم زود برن

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
آبرسان که نمیزنم.ضد آفتاب ۵۰ درصد مای استفاده میکنم تاپارسال موقع بیرون رفتن اصلا ضد افتاب نمیزدم. ...

ابرسان حاوی الورا حتما استفاده کن شب ها صورتت رو بشور و بزن

ممکنه از خشکی پوستتون باشه 

و برای لک پوست یک کرم موم عسل هست بهتون معرفی میکنم برای لک عالیههه

من ۱۶ سالمه🥲 راه از بین رفتنشون چیه

کشاله ران هام و روی سی.نه هام ترک پوستی دارم به تازگی از اون مدل شبیه خانم هایی که زایمان کردن زیر شکمشونه نه خط خط های صورتی برای چیه

کاربری دو دوست.
ابرسان حاوی الورا حتما استفاده کن شب ها صورتت رو بشور و بزن ممکنه از خشکی پوستتون باشه  و برا ...

پوستم چربه عزیزم.

این کرمی که میگی صد در صد جواب میده ؟ من تا حالا ۴بار دکتر عوض کردم نتیجه نداده

🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
چرا پوست دهیدراته میشه ک گاهی کدر میشه؟ بی بی کرم بزا ای این نوع پوست ک خشک هم هست خوبه کاورش جطوره ...

بی بی ها خیلی خوبن کلا ولی حتما زیر همه ی کرم هاتون مرطوب کننده یا ابرسان بزنید و بزارید خشک بشه بعد کرمو بزنید و بعد ک همه جا پخشش کردید با اب به پدتون بزنید بزنین روش کاورش عالیه 

2706