2733
2739
عنوان

4روزه کات کردم

176 بازدید | 26 پست

دلایلم که منطقیه اما دوسش دارم..اونم دنبالمو نگرفت توقع داشتم جلومو بگیره...هعی چیکار کنم..پیامم نمیتونم بدم چون خیلی خودم رفتم برگشتم 

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی واقعا ساده‌انگاریه که خانم ها فکر میکنن آقایون با دختری که باهاش دوستن ازدواج میکنن، اونا فقط به فکر عشق و حال مجانی هستن، بدون عروسی بدون مهریه بدون نفقه...🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2728
چه مدت باهم بودین؟ 

2سال

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜
عزیزم آدما که مسخره ی شما نیستن که بخای هی بری و برگردی  یا تمومش کن کامل  یا اذیتش نکن

اذیتش نمیکنم چطور قضاوت گردی سریع گلم؟گفتم دلایلم منطقیه اما دلم حالیش نیست

2740
ببخشید ولی واقعا ساده‌انگاریه که خانم ها فکر میکنن آقایون با دختری که باهاش دوستن ازدواج میکنن، اونا ...

منم به این حرفا معتقدم ۲۵ سالمه تا حالا با کسیی دوست نشدم واسه ازدواجم خواستگار زیاد داشتم ولی مناسب نبودن الان یک عدد بانوی پاکدامن تنها و غمگین و ناراحت هستم

تنهای بی سنگ صبور...
اذیتش نمیکنم چطور قضاوت گردی سریع گلم؟گفتم دلایلم منطقیه اما دلم حالیش نیست

خب عزیزم اگه منطقیه که کم کم کنار میای باهاش

قضاوت نکردم، آخه خودت گفتی هی رفتم و برگشتم

هم دعا کن گره از کار تو بگشاید عشق، هم دعا کن گره تازه نیفزاید عشق :)
ببخشید ولی واقعا ساده‌انگاریه که خانم ها فکر میکنن آقایون با دختری که باهاش دوستن ازدواج میکنن، اونا ...

ببخشید اما زود قضاوت نکن گل.ما عشقم حالی با هم نداشتیم چه سریعم میسازی😂

خب عزیزم اگه منطقیه که کم کم کنار میای باهاش قضاوت نکردم، آخه خودت گفتی هی رفتم و برگشتم

اما اینم گفتم که دلایلم منطقیه

منم به این حرفا معتقدم ۲۵ سالمه تا حالا با کسیی دوست نشدم واسه ازدواجم خواستگار زیاد داشتم ولی مناسب ...

الان من پاکدامن نیستم؟واقعا که...ما عشقو حالی با هم نداشتیم عزیزم ...یکی از دلایلم این بود کادو نمیخرید مثلا

خب اگه منطقیه که هی نباید بری و بیای، باید تمومش کنی ک اذیت نشید دوتاتون

اگ اذیت میشد پیام میداد عزیزم..انگار خوشحاله ولی

2706