2733
2739

بدونننننن اینکه به من بگن خواستگاری داشتم پزشک بوده رد کردن 

خانواده خوب خود طرفم خوب بوده 

بعد دو سال من فهمیدم 

حالا نشستن در مورد اینکه زن پزشک واسه داداشم بگیرن بحث می کنن 

ماشین نمی دن من رانندگی کنم 

برای من یه طلایی نخریدن 

ولی مطمئن باش عروسشون طلا پوش می کنن 

بهترین ماشین زیر پا داداشم می ذارن 

من چطور این خانواده رو حلال کنم ؟

چطور بگذرم ازشون ؟

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

دعا کن خدا برات بسازه

خدا پدرمادرتو هدایت کنه نمیدونن چه ظلمی به خودشون میکنن

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن خدا برات بسازه خدا پدرمادرتو هدایت کنه نمیدونن چه ظلمی به خودشون میکنن

همین فردا پسفردا داداشم و زنش بیان جلوم پز من من کلفتشون باشم ؟

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
2728
2740
همین فردا پسفردا داداشم و زنش بیان جلوم پز من من کلفتشون باشم ؟

نه دور از جون. میدونم دلت از فرق گذاشتنا میشکنه منم دیدم اطرافم خودم برادر ندارم. ولی ان العزة لله جمیعا... از خدا عزت بخواه یه کاری کنه خودشون پشیمون بشن

بابای من بین خواهربرادراش کمترین عزتو بهش دادن ولی الان ورق برگشته و عزتمنده واقعیه هم مالی هم آبرو هم تحصیل 

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
حرف بزن باهاشون شاید مورد خوبی نبود قطعا پدر مادرت باهات دشمنی ندارن و دوست دارن و بفکر آینده ات ه ...

فقط فامیلی پسره رو می دونستم اسمش تو نت زدم اورد 

مریض شدم رفتم بیمارستان  بعد روی فیش دیدم اسم اونه 

خانواده پسره رو می شناختم 

ارزوم بود عروسشون بشم 

پدر مادر من شمرن 

حقیقتش رو بخوای من اگ حات بودم ب پدر نادرم مستقیم میگفتم ک حلال نمیکنم و بعد هم‌از من توقعی نداشته ب ...

اخ که سوختم تا ابد 

اخ که جگرم برای خودم کبابه 

بشون اعتراض کردی؟ چی گفتی و اونا چی گفتن

پدر مادری که گند زدن به زندگی بچشون همیشه طلبکارن 

2706