2737
2739
عنوان

فردا کنکور دارم میشه.....

185 بازدید | 18 پست

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه فردا کنکور دارم و این عادی هست ک دچار استرس شدم میخوام خواهش کنم برام یدونه صلوات بفرستین تجربه به من بقیه اعضا ثابت کرده دعای نی نی سایتی های عزیز در حق همدیگه گیراس🥲

لطفا با دلهای پاکتون برای موفقیت من همه کنکوری ها دعا کنید 🥰

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا گیرا هست؟؟ برا منم دعا کنید پس

دعای آدم ها در حق همدیگه گیرا هست عزیزم،یکی از پیامبران الان حضور ذهن ندارم اسمشون رو به خداوند میگن با چه زبانی دعا کنیم ک دعاهامون مستجاب بشه خداوند بهشون میگه با زبانی که با اون گناه نکردی میگن مگه میشه کسی با زبانش گناه نکرده باشه خداوند در جواب بهشون میگه بله به مردم بگو برای تو دعا کنند چرا که تو با زبان دیگران گناه نکردی🥰

2731

موفق باشی عزیزم منم کنکور دارم فردا

امیدوارم هرچی دوست داری و میخوایی برات بشه هر کسی لایق این هست که به خواسته هاش برسه امیدوارم تو هم برسی برا جفتمون دعا میکنم که بشه ☘️✨

موفق باشی عزیزم منم کنکور دارم فردا امیدوارم هرچی دوست داری و میخوایی برات بشه هر کسی لایق این هست ...

ممنون عزيزم امیدوارم فردا بهترین ها برات رقم بخوره سر جلسه کنکور 🌼

2740
قبلنا سالی یه بار تیر ماه بود الان چه جوری است ؟!

الان در دو مرحله شده، اردیبهشت وتیرماه، قبلا یک کنکور بود و میشد باهامون کنکور برا فرهنگیان هم انتخاب رشته کرد اما الان متاسفانه فرهنگیان هم کنکورش جدا شده💔

یه سوال  الان میشه فردا کنکور داد ولی تیر کنکور نداد؟

بله عزیزم دلخواه هرکدوم ک خاستین، اما اگه برا فرهنگیان هم میخواین کنکور بدین باید آزمون اردیبهشت ماه رو بدین 

اها  جدا از فرهنگیان هم میشه دیگه؟

منظورتون رو متوجه نشدم اما مثلا کنکور اردیبهشت بعد از آزمون تست های تخصصی یک دفترچه هم در غالب کنکور فرهنگیان به داوطلب ها میدن که یک ساعت تایم داره

منظورتون رو متوجه نشدم اما مثلا کنکور اردیبهشت بعد از آزمون تست های تخصصی یک دفترچه هم در غالب کنکور ...

اها 

مثلا من هدفم فرهنگیان نیست...کنکور فردا رو بدم و بقیه شو نهایی بخونم بسه دیگه

اخه یکی بهم گفت اردیبهشت رو بدی باید تیر هم حتما بدی

🩺🥼❤️
اها  مثلا من هدفم فرهنگیان نیست...کنکور فردا رو بدم و بقیه شو نهایی بخونم بسه دیگه اخه یکی به ...

بله عزیزم میتونید نه اصلا اجبار نیست هرکدوم ک خاستین میتونید بدین

2706