2733
2739
عنوان

من خواهر شوهر بدیم؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست پسرم بد نیستا یه خوبشو پیدا کن.فقط گول نخور

اسی دلش خونه زندگی میخاد دوست پسر ک پره دردسره

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
برو خداروشکر کن پدرو مادر داری. بابام از دست دادم راضی بودم مجرد بودم اما بابای جوونم از دنیا نمیرفت

خدارحمتشون کنه عزیزم هرکسی درد خودشو داره به خدا درد منم راحت نیست جهازم مونده گوشه خونه مادرم

ومادرم کلی اذیت میشه جاش تنکه

داداشم یه بار بهم گفت با ما بیا بیرون نبهونه اوردم نرفتم‌ترسیدم خانومش خوشش نیاد و براشون سربار باشم

عزیزم شما اینقدر گلی ک عروستون باید خداروشکر کنه که همچین خواهرشوهر مهربونی داره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738

نه عزیزم تو ادم بدی نیستی تو از خوشبختی و خوشحالیشون شادی فقط ته دلت میخوای که خودتم تجربش کنی این حس رو

منم وقتی بچه نداشتم کسی باردار میشد خوشحال میشدم اما برا خودم نارااحت بودم که از حس مادر شدن محرومم

اصلا خودتو سرزنش نکن انشالله یه زندگی هزار برابر خوب قسمتت میشه❤️

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزکم چرا بد باشی حق داری یه وقت های اگر می توانی برای خودت وقت بزار بیرون برو  چه اشکال داره من با اینکه ازدواج کردم یادم نمی اد اخرین باری که باهم مسافرت رفتیم کی بوده ختی روزای تعطیل یا سر کاره یا با دوستاش میرن کوه  من کوه رفتن برام سخته و اکثرا تنها هستم  یه وقت های خودم تا یه امامزاده ای یا پارک نزدیک خونه میرم

2706