2733
2734

نه پرستیژ فقط تهران شریف پلی تکنیک 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جزو دانشگاه های خوب کشورن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2731
بنظرم هیچ دانشگاهی پرستیژ نداره مثلا یه رشته ی داغون توی دانشگاه دولتی بخونی چه ارزشی داره ؟  ...

مثلا پرستاری آزاد پرستیژ داره؟ 

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

من هم کارشناسیم هم ارشدم دانشگاه شیراز بودم جز دانشگاه های خوب و برنده دیگه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738
آره  بنظر من داره  خیلی بهتر از مهندسی و علوم پایه خوندن توی یه دانشگاه دولتیه که بعدش ق ...

واقعیتا من جایی که بزرگ شدم به پیرا پزشکی به چشم بدی نگاه می کنن 

مرسی از نظرت عزیزم ❤️👌🏻

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

وای عالیه

کلا خیلی پرستیژش بالاست

منکه عاشقشم خیلی دانشگاه خوشگلیه😍😍😍

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
آره  بنظر من داره  خیلی بهتر از مهندسی و علوم پایه خوندن توی یه دانشگاه دولتیه که بعدش ق ...

کی گفته اخه فعلا که همه مهندسی ها و علوم پایه ها دارن به بهترین کشورا مهاجرت می کنن ولی پیراپزشکی و .. با حقوق ۱۰ ۱۲ تومن به زور زندگی می کنن

واقعیتا من جایی که بزرگ شدم به پیرا پزشکی به چشم بدی نگاه می کنن  مرسی از نظرت عزیزم ❤️👌🏻

به زمین شناسی دولتی مثلا دید خوبی دارید؟

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
بنظرم هیچ دانشگاهی پرستیژ نداره مثلا یه رشته ی داغون توی دانشگاه دولتی بخونی چه ارزشی داره ؟  ...

پیرا که تو سراسری هم پرستیژ نداره 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
کی گفته اخه فعلا که همه مهندسی ها و علوم پایه ها دارن به بهترین کشورا مهاجرت می کنن ولی پیراپزشکی و ...

موافقم😶👌🏻

2706