2737
2739

وای کافیه یکم بخونه دستش بیاد خدا شاهده ۳ ساعتم شده پشت سر هم واسه خودش حرف میزنه که آره این بچه اس بزرگ کردی رفته به اون باباش رفته به اون خانواده ببین چقد بی نزاکت :/ 😶

بعد باید از چلو چشماش گور به گور شی://😂

هر چقدر درس میخونم راضی نیس معدل ۲۰ برا تیزهوشان دارم میخونم همه ترازام عالی بازم هعی غر میزنه

امروز مشاورم گفته بود نهایی هات برات مهم نباشه برا تیزهوشان وقت بزار به مامانم گفتم هر چی شد بحث سر یه چیزه پرت اونو میگع همش میگع مشاور فک میکنه هزار تا وظیفه دیگه داری نمیدونه ک فقط درس میخونی میخوری میخوابی 😐😂

عاقا به خدا هیچ کس از بچه ای که میخواد ازش تیزهوشان قبول شه انتظار نداره پاشه بچه غذا درست کنه خونه تمیز کنه 

😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینجورین همشون فقط بلدن سرکوفت بزنن و احساس ناکافی بودن بدن

انگار که ما با خواست خودمون بدنیا اومدیم

نه در نتیجه ی عشق و حال اونا😏

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2728

کار خونه‌ نکن من کردم ب این روز افتادم بدرک بزار غر بزنه

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 

مادر کمال طلب، با عرض معذرت کلمه‌ی والدین سمی رو سرچ کنید و ۱۰ نشونه‌ی والدین سمی رو بخونید،

اگر هم خواستید این کتابشه

وَإِنْ تُطِعْ أَكْثَرَ مَنْ فِي الْأَرْضِ يُضِلُّوكَ عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنْ يَتَّبِعُونَ إِلَّا الظَّنَّ وَإِنْ هُمْ إِلَّايَخْرُصُونَ (آیه١١۶سوره انعام) اگر از بسیاری از مردمی که در زمین هستند پیروی کنی تو را گمراه میکنند...
خدایی چرا 😂 واقعا مامانم غر زدنی یه قدرت ماورایی به اسم غر زدن درونش میبینم ماشالا کم نمیاره ک😐😂 ...

چون هرچی میگیم بجهها ذره ای درک نمیکنن😂ادم جوش میاره .من از ساعت ۴دارم حرف میزنم ،بچم کاملا بی تفاوته 

همینجورین همشون فقط بلدن سرکوفت بزنن و احساس ناکافی بودن بدن انگار که ما با خواست خودمون بدنیا اومد ...

وای حق:)

همش حس میکنم براش یه موجود بی عرضه ام هر چی میشه میگه بی عرضه ی بی ارزش :)

ولی من واقعا با تمام تلاشم دارم کارامو انجام میدم هیج جوره راضی نمیشه لعنتی 

کل نوجوونیم داره پشت میز تحریرم میگذره :)

ن میزاره با دوستام بدم بیرون ن میزاره درو ببندم تنها باشم 

ن میزاره ناراحت بودنی حرف نزنم وای خدا خسته شدم

2738
خدایی چرا 😂 واقعا مامانم غر زدنی یه قدرت ماورایی به اسم غر زدن درونش میبینم ماشالا کم نمیاره ک😐😂 ...

ولی مطمینم این ورژن که مامان من داره براش قفله که: تا ساعت ۳ صبح تو رختخواب در حال درازکش داد بزنه و سرکوفت بزنه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
کار خونه‌ نکن من کردم ب این روز افتادم بدرک بزار غر بزنه

به خدا نمیدونی که هر کاری میکنه خدا شاهده کارای خودمو همیشه انجام میدم اتاقم تمیز شنبه آزمون دارم دیروز اتاقم یه کم ببین یه کم ریخت و پاش بود اصن مامانم از بچگی اتاق نارو تمیز نمیکنه؟ بالاخره وظیفه خودمونع امروز صبح رفتم کلاس اومدم دیدم اون ریخت و پاشارو برداشته تا لباسمو عوض کنم بشینم دیدم اومده جلوی در وایستاده دست به سینه😂😂 میگه تشکرت کو؟

میگم مرسی 

میگه نگاه به اونا رفتی اونام تشکر بلد نیستن که اتاقت شبیه خوک دونی بود😐😂

تو دلم اینطوری بودم که مامان هیچی نداشت اتاق دوتا کتاب و ورق بود تازه جاروبرقی و تی ام نکشیدی که اینجوری منت میزاری:/

وای حق:) همش حس میکنم براش یه موجود بی عرضه ام هر چی میشه میگه بی عرضه ی بی ارزش :) ولی من واقعا ب ...

اینا درست آموزش ندیدن بلد نیسن والدین خوبی باشن

زندگیو هم برا خودشون زهر کردن هم برای ما

مشکلات جامعه هم بهشون فشار میاره از لحاظ روانی مشکل دارن

فقط بدون که تنها نیستی ، ما هم دچار این مشکل هستیم

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
چون هرچی میگیم بجهها ذره ای درک نمیکنن😂ادم جوش میاره .من از ساعت ۴دارم حرف میزنم ،بچم کاملا بی تفاو ...

😐😂😂😂😂

وای مامانمو پیدا کردم 

بابا جان خب ماشالا شوما مامانا ۵ ساعت پشت سر هم دارین مارو مثلا نصیحت میکنین و دلسوزی میکنین ولی از ۵ ساعت حرفتون ۴ ساعتو ۵۹ دیقه اش تخریبه:/

2706