2733
2734
عنوان

پسر عمو

135 بازدید | 6 پست

چند وقت پیش پسرعموی مامانم ۶ سال از خودم بزرگتره مجرد اینستا درخواست داد منم غیر کراشم پسر دیگه‌ای تو پیجم نبود حالا منم باز کردم درخواستشو بک دادم یه بار از نیم رخم جلو آینه یه استوری گذاشتم اومد گف چرا بینیتو نشون نمیدی با خنده(بینیم بد نیس قوز نداره فرمش مثه کره‌ایاس گرده) منم واکنش زیادی نشون ندارم گفتم از ماله تو بهتره گف ماله من قلمیه با کلی پز

چند روز پیش یه استوری عاشقانه گذاشته بود من نوشتم لباس بدوزیم برا عروسیت یا زوده و اونم ری اکشن نشون داد منم جوابشو دیر به دیر میدادم چون کنکوریم معمولا استفاد‌ه‌‌ام از گوشیم خیلی کمه اینم هعی گیر سه پیچ چرا ظهر تا ظهر روز بعد جواب میدی چخبره مگه مامور مخفیی منم گفتم بخاطر کنکورمه و اینا اینم گفت آفرین گفتم ممنون شرمنده نکن برگشت گفت خر نشو حالا👊 منم نوشتم محترمانه صحبت کن🙂

من آدمی نیستم که با پسر فامیل صمیمی شم و گروهای فامیلی که پسر توشه اصلا مذهبی نیستم خوشم نمیاد

احساس میکنم منو خیلی دسته کم گرفته😐 تازه اکس دخترعمومم هست... حذفش کنم از پیجم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731