2737
2739

بجز بیماری حاد چی عمر آدمارو کم میکنه؟

آدمای خوب زود میمیرن یا بدها هم زود میمیرن بیشتر آدما ک زود مردن خوب بودن یا بد؟

خدا میفرماید ما به همه فرصت دادیم اما میبینیم یکی تا ۹۰سال فرصت داشت... یکی مثل بابای من ۵۳سال ... چی میشه اینجوری میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا پدرتون را رحمت کنه، پدر من هم ٥٦ سالگی فوت شدند.‌،به نظرم آدم های خوب و بد به یک نسبت می میرند، ولی جای خالی خوب ها بیشتر احساس میشه.‌

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740

یک حدیثی بود نمیدونم از کدوم امام بود.این بود که افرادی که براثر چشم زخم فوت می کنند بیشتر از افرادی است که براثر مرگ عادی وبیماری فوت می کنند.ولی خوب پیمانه آدم تموم بشه دیگه می میره دیگه.عمر دست خداست

پدربزرگم متولد۱۳۱۲ برج ۳پارسال فوت کرد پدرشوهرم متولد۱۳۱۶زنده س متدربزرگم متولد۱۳۲۲ اون یکی مادر ...

تدا چقدر دوستتون داره ک عمر زیاد بهتون میده ما رو این مورد خیلی لنگ میزنیم

دیر غذا خوردن مثلا۴بعددظهر ناهار۱۱شب شام شب بیداری خواب در روز بخدا عین حقیقت من به چشمم دیدم ... ...

بابام خوابش خوب بود بنده خدا شامش دیر میخورد ناهارو صبحانشم یروز در میون میخورد ... هی داد چی بگم ... ولی خوابش خوب بود ...

2706