2733
2739

اتفاقا میشه و هست

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا این نظریه که من درباره دخترا دارم دختر خوب و زنه زندگی و متعهد دیگه پیدا نمیشه اکثرا یا با بقیه خوابیدن یا اصلا ادمه زندگی و تعهد نیستن این تفکری که ما بهش رسیدیم و نا امید شدیم از دخترا

2740
کلا توی این جامعه که میبینم دختر خوب یا پسر خوب بودن و موندن سخته

من خودم ۴سال دانشگاه درس خوندم  یک بار حتی با پسر ها سلام و علیک هم نداشتم نمی گم کار من درسته ولی اصلا دوست ندارم کسی که در آینده قراره باهاش زندگی کنم هم اهل خیلی از کار ها باشه 

خدای آرزوهای محال😍
من خودم ۴سال دانشگاه درس خوندم  یک بار حتی با پسر ها سلام و علیک هم نداشتم نمی گم کار من درسته ...

حالا سلام احوال پرسی چیز بدی نیست ولی اینقدر که توی جامعه دختر ناسالم ریخته که اصلا واقعا ترجیح میدم دیگه دنباله یک ادم برای اینده نگردم چون ادما بیتعهد و لجن شدن امیدشو ادم از دست میده میچسبه به پول و کار

2706