2733
2734

بگین توهم زدم یا نه، قبلا عادی بود باهام، بعد از یه مدت یه سری اتفاقا افتاد، فهمید من روحیم حساسه، دیگه از اون موقع رسماً از گل نازک تر نگفته حتی تو بدترین شرایط، صاحب کارمه، بعضی روزا که زیاد شلوغ نیست خیلی خوش اخلاق میشه، گاهی هم نه، وقتی به ظاهرم میرسم اولش زل میزنم بعد یهو نادیده ام میگیره نگاهشو میدزده، انگار من نیستم دیگه، موقع صحبت کردن با نیرو ها خدا شاهده به همه نگاه میکرد جز من، فقط دو سه ثانیه که سریع نگاهشو می‌گرفت. پیگیر کار بقیه هست کار منم همینطور، ولی اونا رو اگه اشکالی داشته باشن میتوپه بهشون، ولی به من نه، انگار معذبیم باهم، بچه ها میگم نکنه اصلا کار من واسش مهم نیست؟؟؟

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر با من نبودش هیچ میلی...😂 اگه براش مهم نبودی مثل بقیه نگاهت می کرد نه اینکه همرو نگا کنه جز تور ...

میگم نکنه از من متنفر شده، جدیدا نگاهشو میدزده، ولی اولش چند ثانیه زل میزنه یهو بعد اون اینطوری میشه

2728
این نظر منه  چیزی بینتون پیش اومد؟!

یه سری حرکات و رفتارا داشتم من که چطور بگم واسش بامزه بود، مثلا یه بار هول کردم از دستش قایم شدم چون کارمو خراب کرده بودم. کلا رفتارام اینجوریه خندش میگرفت، یه روز یه سوتی دادم به زور جلو خودشو گرفته بود، یهو نگاه کرد تو چشام با خنده منم نگاه کردم. چند ثانیه شد. یه جوری شد فضا😂 بعد از اون خیلی مهربون شد باهام😂😂 یه بار که خراب کاری کردم دوباره. رفتم سلام کردم بهش. خیلی جدی بود سرشو بالا آورد گفت سلام، یهو لبخند زد ولی سریع جمعش کرد بازم جدی شد و یه تیکه ایی پروند. ولی دو دقیقه بعد دیدم داره می‌خنده. 

یه سری حرکات و رفتارا داشتم من که چطور بگم واسش بامزه بود، مثلا یه بار هول کردم از دستش قایم شدم چون ...

شبیه منی تو😂💔همش در حال سوتی دادنم 

نمیدونم والا یه مدت بگذره ببین تغییر میکنه رفتارش یا نه

کسی تو زندگیش نیس؟ 

2740