2737
2734

بله و باید درمان بشه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر نشد باردار نمیشی ؟

ببین دلیل قطعیش نیست که!

تاثیر زیادی داره توی باردار نشدن

خب فکر کن اصلا باردارم شدی وقتی عفونت داری نمیتونی توی بارداری قرص بخوری یا پماد استفاده کنی و هم خودت اذیت میشی هم باعث اذیت جنین و سقط و چیزای دیگه اس !

عفونت شوخی بردار نیست که!رحم از بین میره طولانی مدت و باعث مشکلات بزرگتر میشه باید درمان بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
2740
خسته شدم از بس درمان کردم بازم برمیکرده 

دکتر مناسب و متخصص برو

شما میگی شدیده پس حتما دچار مشکل میشی! 

یا دکترت متخصص نیست

یا داروهات باید عوض بشن چون بدنت ایمن شده

یا رعایت نمیکنی یه سری چیزارو برمیگرده

علتو پیداکنی رفع میشه

شایدم همسرتون خب بهداشتی یا بدنی عفونت دارن منتقل میشه

هرچی باشه قابل حل شدنه اخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر مناسب و متخصص برو شما میگی شدیده پس حتما دچار مشکل میشی!  یا دکترت متخصص نیست یا داروها ...

اره واقعا دکتر درست باید بزم خوومم دیگ خسته شدم 

مرسی عزیزم 

🍁🍁