2733
2739
عنوان

خونه دار یا شاغل

258 بازدید | 20 پست

من با اینکه فوق دارم ولی کار پیدا نکردم، خونه دارم. همش احساس سربار بودن میکنم. خیلی حس بدی دارم که از شوهرم پول میگیرم. حس میکنم زیر منتشم. خانمای خونه دار شما این حسو ندارین؟ 

شاغل ولی نه هر شغلی

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من همچین حسی ندارم

بین شاغل بودن و خونه دار بودن هر خانومی ی نظری داره 

شما باید با توجه ب شرایطت بسنجی

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2731

اگه نیاز مالی ندارین خونه دار بهتره

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740
خیر ندارم وظیفشه شرعا قانونا وعرفا 

تازه به من بدهکار هم هست که طبق دستورات اسلام بابت هرکاری که تو خونه انجام میدم باید برام حقوقی در نظر بگیره حتی بارداری و شیردهی بچه داری ومن سرش منت میزارم و اونا رو نمی‌گیرم حالا میبینی زن چقدر عزت داره اینقدر ارزش خودتون رو میارید پایین سربارم متون خورم یعنی چی 

عزیزم شما الانم سر کاری ۲۴ ساعته خانه داری 

سخت ترین شغل هاست 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2706