2737
2734

محرم خانواده ی همسرم ی مراسم خیلی بزرگ برگزار میکنند و کل فامیل خگهستن عروس جوان و هم سن و سال من هم زیاده (خیلی هم پولدارن و ب روز لباس می‌پوشم)منم ناقابل ۶۰۰تومن پول دارم 🤣

دوتا گزینه دارم 

برم پارچه ی خوب بخرم بدم خیاط اینو برام بدوزم خودم روش سنگدوزی کنم البته مشکی شلوار گشاد هم مث این مشکیشو دارم و اینکه چون جمع زنونه مردونه اس یه کوچولو بلند تر از این 

اینو باید بدم خیاط ک قطعا۵۰۰هم اون میگیره ماه بعد میدم بهش 

یا هم خودم برم پارچه ی خوب بخرم تو این سبک بدوزم 

کت و سارافون مشکی از اینا خودم میتونم بدوزم 

ولی ی نکته قد من خیلی بلنده ۱۷۵نمیدونم این قدر بلند بهم میاد یا نه کت ساده هم میتونم بدوزم روش اینجوری سنگ دوزی کنم ب نظرتون کدوم قشنگ تر و شیک تره؟

این کاربری دست چند نفره 

دومی

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولی و اخری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740

عکس ۴ و عکس ۱ البته بلند تر 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2706