2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روتین پوستی نداری؟

زیاد آرایش میکنی؟یا مثلا آرایش های سنگین ؟

ضد آفتاب میزنی ؟

نوع پوستت چیه؟ 

نگران نباش عزیزم درست میشه با صبر پوست نیاز به صبر و استمرار داره

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
روتین پوستی نداری؟ زیاد آرایش میکنی؟یا مثلا آرایش های سنگین ؟ ضد آفتاب میزنی ؟ نوع پوستت چیه؟&nbs ...

روتین ندارم سنم ۳۸ هست خیلی پوستم داغون شده رنگ پوستم تیره شده چیکار کنم ؟

آیا خدا کافی نیست ؟
ژل شستشو و آبرسان و مرطوب کننده کلینیک بگیر دور چشم کلینیک ضد آفتاب ایزدین بعد چند روز صورتت جون میگ ...

باشه عزیزم اینقدر محصول گرفتم که بی انگیزه شدم بدون زره ای نتیجه 

آیا خدا کافی نیست ؟
2738
روتین ندارم سنم ۳۸ هست خیلی پوستم داغون شده رنگ پوستم تیره شده چیکار کنم ؟

خب ببین باید خیلی از پوستت مواظبت کنی .

قبلا چه محصولاتی استفاده کردی ؟ 

نوع پوستت چیه ؟

برای روشن شدن پوست باید از محصولات حاوی ویتامین سی استفاده کرد .

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
چی مثلا؟ هر چی زدم بی فایده بوده افسرده شدم    

برای تیرگی پوست باید ویتامین سی بزنی کرم و تونر،  ضد آفتاب حتما باید مصرف کنی کلی کرم برای پوست دهیدراته هست که میشه تهیه کرد ,آب زیاد بخور 

خب ببین باید خیلی از پوستت مواظبت کنی . قبلا چه محصولاتی استفاده کردی ؟  نوع پوستت چیه ؟ برا ...

سرم ویتامین سی بیو اکوا هم دو دوره استفاده کردم کرم ضد چروک صورت دور چشم اما فایده ای نداره دوستم منو دیده میگه پوستت بدتر شده تا بهتر 

آیا خدا کافی نیست ؟

لک و جای جوشم هم داری؟ تیرگی دور چشم؟

سرم ویتامین سی بیو اکوا هم دو دوره استفاده کردم کرم ضد چروک صورت دور چشم اما فایده ای نداره دوستم من ...

قشنگم بیواکوا یه مارک چینی و افتضاحه .

نوع پوستت چیه بهم بگو تا یه سری محصولات مناسب رو بهت معرفی بکنم عزیزم از برند های خوب .

چرب ؟ مختلط؟ خشک؟ حساس ؟

2706