2733
2734

بچه سه سال و نیمه

کسانیکه شاغلین میتونین به بچه وهمسرتونم رسیدگی کنین

من فقط میترسم زندگیم ناقص بشه و تربیت دخترم بد شه

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀

کار کردن رو دوست دارید یا اینکه مجبورید کار کنید؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اوایل بارداریم رو میگذرونم و یه دختر ۵ ساله دارم

همچنان شاغلم و مثل قبله کمک های همسرم بیشتر شده چون خسته زیاد میشم 

ولی سرکار میرم و همه کارام رو رواله

دبیر هستم تا ظهر که مدرسم ۳ روز در هفته

عصرا هم روزای زوج آلمانی تدریس میکنم انلاین 

روزای فرد که معمولا روزایی که عروس داریم هست میرم سالن و شینیون انجام میدم و میام

کار کردن رو خیلی دوس دارم همیشه برام لذت بخش بوده

با دخترمم وقت میگذرونم خیلی بازی میکنیم 

آشپزی میکنیم،کتاب میخونیم،بازی میکنیم

و جدیدا هم خیلی زیاد حرف میزنیم راجع به تو راهیمون و سوالاتش

2740
دوست دارم یه جایگاهی تو اجتماع داشته باشم و بخاطر پیشرفت بیشتر هم هست

خواهرم دوتا بچه داره شاغل هم هست خیلی اذیت میشه خیلی.پرستار داره واسه بچه هاش ولی عاشق کار کردنه، با همین شرایط ارشد هم خوند 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
من اوایل بارداریم رو میگذرونم و یه دختر ۵ ساله دارم همچنان شاغلم و مثل قبله کمک های همسرم بیشتر شده ...

ماشاالله فعالی من چون تاحالا شاغل نبودم میترسم و دخترمم وابستمه

خواهرم دوتا بچه داره شاغل هم هست خیلی اذیت میشه خیلی.پرستار داره واسه بچه هاش ولی عاشق کار کردنه، با ...

من پرستار که اصلا نمی‌گیرم 

ماشاالله فعالی من چون تاحالا شاغل نبودم میترسم و دخترمم وابستمه

ممنونم

خب طبیعیه بترسین و استرس داشته باشین 

ولی از یه جایی باید شروع کنین و این میتونه بهونه خوبی باشه برای کم شدن وابستگی دخترتون و همچنسن وارد شدنش به اجتماع کوچیکی مثل مهدکودک یا پیش دبستانی 

البته اگه مدرسه میره که این تغییر رو حس نمیکنه

ممنونم خب طبیعیه بترسین و استرس داشته باشین  ولی از یه جایی باید شروع کنین و این میتونه بهونه ...

درسته خدا کمکم کنه بتونم موفق بشم

من پرستار که اصلا نمی‌گیرم 

خواهر منم همینو می‌گفت.کل خونه رو دوربین نصب کرد پرستار گرفت. خودش رو پیر کرده ۱۵ساله شاغله من با دیدن خواهرم همیشه میگم هیچ وقت دوست ندارم شریک زندگیم شاغل باشه به خصوص کادر درمان

2706