2733
2734
عنوان

دخترم خیلی بهم بی احترامی میکنه...

310 بازدید | 28 پست

دخترم ۱۱ سالشه خیلی بهم بی اجترامی میکنه

مثلا الان داشتم به خواهرم میگفتم شوهرم رفتارش باهام عوض شده دخترم برمیگرده بهم میگه چون تو مثل عن میمونی این همه زنای خوشگل 

الان این یه نمونش بود ومن درجواب این حرفاش فقط یه نگاه بهش میکنم

به نظرتون وقتی اینطور بهم بی احترامی میکنه من چه رفتاری باهاش داشته باشم که خودش ازرفتارش خجالت بکشه و دیگه ادامه نده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمونه دختر شمارو تو تاپیکای نی نی سایت زیاد دیدم 😔😔😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738
بهش سخت گیری میکنی؟ سرزنش میکنی

مثلا الان میخواست قلیون بکشه اجازه ندادم بعدش اینطور گفت. دوباره داشت باخواهرم جرات حقیقت بازی میکرد خواهرم ازش پرسید اگه میتونستی یه چیزیو تغییربدی چی بود دخترم گفت مادرم. واقعا دلم میشکنه اینطور میگه

برای تربیتش باید وقت میزاشتی 

هر چند هنوزم دیر نیست، متناسب با سن خودش تربیتش کن 

از یه سری چیزا محرومش کن، باهاش برخورد کن 

ضمنأ جلوی بچه شما و همسرتون با هم با احترام رفتار کنید 

قطعاً از شما یاد گرفته اینجوری صحبت ها رو 

عزیزم بی شک شما مقصرید! چون در حضور دخترتون که نزدیک به سن بلوغ هست و نیز بدون شک دوستدار پدر نزد شخص دیگری صحبت کردید و از مشکلات گفتید....لطفاً هرگز هرگز هرگز در حضور فرزندانتان از مشکلات با همسر و زندگیتون صحبت نکنید...مراقب روان لطیف کودکانمون باشیم!

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
شوهرتون هم بهتون بی احترامی میکنه اگه بکنه ازاون یادگرفته اگه پدرومادراحترام همونگه دارن بچه هم یادم ...

شوهرم شوخی خیلی میکنه وباهم درمورد من حرف میزنن یه جورایی مسخرم میکنن

مثلا الان میخواست قلیون بکشه اجازه ندادم بعدش اینطور گفت. دوباره داشت باخواهرم جرات حقیقت بازی میکرد ...

مادر باید در عین تکیه گاه بودن و مهربانیش، اقتدار هم داشته باشه 

شما زیادی رو دادی بهش، محکم برخورد کن، یه جاهایی تنبیه کن، به پدرش منتقل کن. یه راهی پیدا کن دیگه 

احترام هر کس دست خودشه 

باید تنبیه بشه ک یاد بگیره درمورد مادرش اینجور حرف نزنه 

با سکوت چیزی حل نمیشه واکنش نشون بده 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2706