2733
2734

خواب دیدم با مامانم رفتیم توی خیابونی که خونه مامانبزرگم داخلش هست. دیدم همسایه روبه رو فوت شده بستگانش در حال بردن رختخواب هایش هستند ، پسر خاله ها و دختر عموم هم نشستن کنار خیابون و سر خوردن کله ی گوسفند با هم دعوا می کنند، هر کس یک طرف کله را می کند و می خورد! و از همه عجیب تر اون طرف خیابون خونه ی عمم ( متاهل هست) را دیدم که یک نیسان آبی و یه سواری پارک کرده بودند ، بابام از خونه مامانبزرگم اومد بیرون پرسیدم اون ماشین ها برای چیه گفت خب می خوایم جهیزیه عمه رو ببریم دیگه ( جهاز برون)   معنیش چیه؟ اصلا معنی دارد؟ من خودم مجردم.

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تعبیر بکنم برات خودتم گیر ندی بقیه کاربرا گیر میدن بهم نفوس بد نزن و تعبیرشو نگو😐در نتیجه همین اول میگم انشاالله که خیره دنبال تعبیر نباش

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728
الان تعبیر بکنم برات خودتم گیر ندی بقیه کاربرا گیر میدن بهم نفوس بد نزن و تعبیرشو نگو😐در نتیجه همین ...

درخواست دوستی بده اونجا بهم بگو لطفاً 

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
2740
الان تعبیر بکنم برات خودتم گیر ندی بقیه کاربرا گیر میدن بهم نفوس بد نزن و تعبیرشو نگو😐در نتیجه همین ...

عزیزم میشه خواب منو تعبیر کنی لطفا

خواب دیدم یه جایی جمع شدیم همه خاله ها و عمه ها و...بودن

من دندونام خیلی درد میکرد تا اینکه یکی ازدندونام تو دستم افتاد دوتای دیگه هم درد میکردن خودم با دست کندم اونا رو

دندونای پایین سمت چپ بودن

عزیزم میشه خواب منو تعبیر کنی لطفا خواب دیدم یه جایی جمع شدیم همه خاله ها و عمه ها و...بودن من دند ...

اگر خون دیدی باطله اکر ک ن انشاالله خیره میگن اکر تمیز افتاد توی دستت نشونه فرزند اوریه حالا یا خودت یا بقیه ولی اکر کثیف شده باشه خبر مرکه

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید

دیشب هم خواب دیدم که منو مامانم تو قطار بودیم تا برگشتیم خونه خاله م یه دختر بهم داد خیلیییییی خوشکل و ناز گفت این دختر توعه

هی میگفتم خاله من کی باردار شدم کی زایمان کردم میگفت چرا دختر خودته ببرش

درخواست دوستی بده اونجا بهم بگو لطفاً 

مرگ تعبیرش برعکسه شادی و افزایش طول عمر هست 

ولی خوردنه کله گوسفند یا گوشت توی خواب خبر از مریضی .غم میده 

بردن جهیزیه هم خبر از اختلاف داره 

خانواده عمت یا بچه هاش فکر کنم به مشکل میخوان بخورن یا مریض بشن در کل خواب زیاد بدی نیست 

هم خودت هم عمت صدقه بندازید چهار قل و آیت الکرسی بخونید خودتم خوابو به آب روان یا آب شیر تعریف کن بزار بره ،گندم یا جو هم بریز برای پرنده ها بگو خوابم اگه شری داشت با این دانه ها پروندمش 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
دیشب هم خواب دیدم که منو مامانم تو قطار بودیم تا برگشتیم خونه خاله م یه دختر بهم داد خیلیییییی خوشکل ...

فک کتم نشونه ابرو باشه دختر و از ی نظر دیگه میگن خاب دختر برعکس میشه پسر

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
2706