2733
2734
عه چرا؟ 

فضای کنکورو دوست ندارم

«به دنیا که آمد پدرش النگوهای عروسی مادرش را فروخت.قوچ چاق و چله ای را زمین زد و تمام درو همسایه و فک و فامیل را نذری داد.وقتی سیزده سالش بود کیف پول مادرش را دزدید.در هفده سالگی یک نفر را کشت. خانواده اش تمام داروندارشان را فروختند تا توانستند دیه دخترک را بدهند.وقتی بیست سالش بود یک تزریقی خیابان خواب شده بود و مادرش شب و روز دعا می‌کرد کسی او را بکشد تا با پول دیه اش بتواند دختران دم بختش را شوهر بدهد. در یک شب برفی زیر پل به قتل رسید،قاتلش جوان معتادی بود که هفت روز بیشتر در زندان دوام نیاورد.» این یک داستانِ ، اثر بلقیس سلیمانی . که با نوشتن این داستان ، بخشي از تفكر مردسالار يعني تمايل افراد به داشتن كودك پسر به جاي كودك دختر را به باد انتقاد گرفته است.                 «کاربری جدید نیستم اکانت دارم و به درخواست خودم تعلیق شدن🧘🏻‍♀️.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه؟ روی صندلی ها اسم و شماره داوطلبی هست پاسخبرگ ها رو هم پشت سر هم از روی ترتیب میدن نمیشه ...

صندلی رو عوض کردن برگه رو چسبوندن روض

حسابم با خواهر کنکوریم یکیه به خدا من کنکور ندارم😂
2728
اها برام بفرس بی زحمت

👷‍♂️لایو تحلیل کنکور گروه انسانی تا دقایقی دیگر شروع خواهد شد

👨‍🏫 با حضور دبیران و مشاوران

👨‍🏫 مشاهده در آپارات

🌐 aparat.com/gozine2/live

بزن روش کپی کن پیست کن توی گوگل

2740
بچه ها من چیکار کنم فردا بالا نیارم ؟ از صبح حالت تهوع شدید دارم

شام سبک بخور

شیر و تخم و مرغ و چیزای چرب نخور 

صبح قهوه نخور

دمنوش گل گاو زبون

من انسانی بودم

منم انسانی دادم 

من دو سه ماه دست و پا شکسته از صفر صفر خونده بودم یک ماه اخرم کلا لای کتابو باز نکردم اما هرچی بلد بودم جواب دادم 

خداییییییی عالی بود خیلی اسون بود پشیمونم چ نخوندم 

منم انسانی دادم  من دو سه ماه دست و پا شکسته از صفر صفر خونده بودم یک ماه اخرم کلا لای کتابو ب ...

عه جدی

من خیلی خونده بودم

2706