2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از آرزو و ایده آل گذشته، الان شوهر دارم😂😂😂

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2731

اروم باشه ...اهل جنگ و جدال نباشه ...برای زندگی مون تنبل نباشه و تلاش کنه ...به من توجه داشته باشه ...تمیز باشه ...خانواده اش تو سطح حرفای سطح پایین و این چی گفت و اون چی گفت نباشن ...

اینها اولویت بود

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اخلاق و اینکه مونس آدم باشه و آدم رو تو شرایط مختلف درک کنه و طرز فکرش نسبت با من یکی باشه و وضع مالی متعادلی داشته باشه( پول رو میشه به دست آورد حتی از صفر .اینکه گفتم وضع مالی متعادل چیز منطقی ای هست که خانواده ها میخوان وگرنه برای خودم آنقدر مهم نیست و نبوده)

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2738
ریش داشته باشه😂😂😂😂😂❤️ @اوج_آسمان    

😂😂😂👌👌👌

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

سن حدودا 22 اینا که باهم بزرگ بشیم

شغل مثل خودم

پدرمادرش بتونن ساپورتش کنن تا پایان دوره تحصیل هر دوتامون

اهل کار باشه

مذهبی باشه اهل دود و اینا نباشه خانواده دار باشه سطح مالی و فرهنگی خانواده شون بهمون بخوره

خونه داشته باشه ماشین مهم نیست

ترجیحا هم دانشگاهی باشه

عاشق من باشه و بدونه قشنگترین و بهترین همسرش منم

اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُبهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️ 

همسر خودم 

تحصیلات تاپ 

خانواده در حد خانواده خودم ( ثروت مند ) 

چهره خیلی جذاب و مردونه ( خودم هم قشنگ هستم ) 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706