2733
2734
عنوان

عمل ترمیمی بینی کسی انجام داده

287 بازدید | 41 پست

بینیم نیمه فانتزیه ونوک بینیم غضروف مصنوعیه گردی نوک قشنگ مشخصه افسردگی گرفتم  اون  گردی بیرون زدس . میخام طبیعی بشه. ؟ نوک بینیم با عمل ترمیمی درست میشه ؟؟ 

ببینم چندوقته عمل کردی

توعکس مشخص نیس بخدا 😭 یکساله حالم خوب نیس جدای از ظاهرش تنفسمم مشکل داره ابریزشم دلرم شاخک بینیم بزرگ شده.  کاش میمردم وعمل نمیکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توعکس مشخص نیس بخدا 😭 یکساله حالم خوب نیس جدای از ظاهرش تنفسمم مشکل داره ابریزشم دلرم شاخک بینیم بز ...

حالا عکستو بده ببینیم شاید حساس شدی واقعا

چندوقته عمل کردی

2731
اخه ترمیم خیلی سخته  اگ مشکل خیلی خاصی نیست بیخیال شو

از همین میترسم بدتر بشه اما اصلا باهاش نمیتونم کنار بیام شاید اگه تنفسم مشکلی نداشت دوباره این ریسک رو نمیکردم 

2740
ای بابا  مگه راجب دکترت تحقیق نکردی

چرا بابا از هرکی پرسیدم تو مطب مشکل تنفسی نداشت حتی میگفتن اولین باره میشنون این دکتر مشکل تنفسی داره. . از بس من بدبختم 😭😭😭😭

عمل ترمیمی نمیخاد که برو سوهان کشی میکنن

منم بینیم رو عمل کردم و یکی از عوارضشه همین بوی بد داخل بینی که هی کمتر میشه به مرور

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...
عمل ترمیمی نمیخاد که برو سوهان کشی میکنن منم بینیم رو عمل کردم و یکی از عوارضشه همین بوی بد داخل بی ...

الان یکساله  چرا خوب نمیشه پس .؟  سوهان کشی چجوریه ؟

2706