2737
2739

چند روزه خود به خود باهام حرف نمیزنه من ازش تو همه چی سرترم کارمندم همیشه کمکش میکنم تا حالا یه قرونم بهم پول نداده خودم میگذرونم امروز خانوادم اومدن رفت تو اتاق نیومد یه سلام کنه بخدا هیچ کاری نکردم خدارو خوش میاد از دستش اومدم پارک دارم گریه میکنم داشتم خفه میشدم حتی نپرسید کجا میری اینم بگم نه میتونم ازش جدا شم نه میتونم باهاش زندگی کنم چیکار کنم😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مقابله به مثل😐

و خرجتو ازش بگیر شده باشه درخواست نفقه کنی از دادگاه 

پس انداز کن وقتی مستقلی تمرکز کن رو پس انداز کردن 

خانوادش ک اومدن توم‌مث خودش رفتار کن

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740

جداشو کارمندی که منم فکرمیکردم کارمند بشم شوهرم باهام خوب میشه تازه پولام هم هربرج بهش میدادم شنبه حقوقمو گرفتم دیگه نمیرم همون توی خونه خانمی خودم میکنم برابچه هام مادری کوربشه خودش خرج من وبچه هامو دربیاره

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

فکرکن جداشدی باهاش زندگی کن

چشه؟!

نکنه مریضی داره نمیتونه بهت بگه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
وقتی کار میکنی اون به درد نخورو میخوای چیکار ک عین بچه ها بره تو اتاق قهر کنه

نمیدونم هم دوسش دارم هم ازش بدم میاد بابامم بدرد نمیخوره خوشم نمیاد برم پیش پدرم از دست اون شوهر کردم

نمیدونم هم دوسش دارم هم ازش بدم میاد بابامم بدرد نمیخوره خوشم نمیاد برم پیش پدرم از دست اون شوهر کرد ...

این که از بابات بدتره

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2706