2733
2734
عنوان

دهه هفتاد و شصتی ها بیان...

169 بازدید | 27 پست

ی چی بگید یاد اون زمان بیفتیم😢

آهنگ دل ساده ی من محسن یگانه، کلیپس، آستینای مانتو بالا تا آرنج، ساسی مانکن و حسین مخته🤣 اهنگ گوشواره ساسی

مقنعه ماهواره ای😂 ساندویچای نون خالی بوفه مدرسه

موهای سیخ تو پریز😂ژل آتوسا، بوی تافت و...

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
کارت شارژ رو یادت رفت  گوشی های دکمه ای

عه آرررره اس ام اس و بلوتوث

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

اهنگای دیس لاو مهراب علی بابا میلاد 

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

سمندون 

چاق و لاغر 

قصه‌های مجید

چوبین 

پینوکیو 

پفک ده تومنی 

لباس بچه قبلی رو‌پوشیدن 

همه تو ی اتاق میخابیدن 

بخاری نفتی 

خونه سازی با بالشت و پشتی 

خاله بازی 

هفت سنگ 

شب تو حیاط توی پشه‌بند خابیدن 

سرویس بهداشتی ها ته حیاط 

پشت وانت نشستن با فامیلا رفتن بیرون

موی فُکُل ک با شونه پوش می‌دادیم 

😂 اون بعد از دوره ی سیخ تو پریز بود

چرا مانتو کمر کرستی ها رو نمیگی با کفش های پاشنه بلند کیف های خانم مارپلی با فوکل رنگ شده ترجیحا زیتونی اون موقع خیلی خوشگلتر و باکلاستر از الان بودن دخترا راستی خط لب قهوه ای و رژ طلایی یادم رفت بگم

بوی تافت    یادش بخیر  شلوارا رومیبردن بالا ساق پاشونم دیده بشه ولی من بچه مثبت ...

هیییی خدا😂 همششش دغدغمون این بود که موهای پاتو با چی میزنی

2706