2737
2734
عنوان

اسنپ فود واقعا چقدر بد

147 بازدید | 16 پست

من سفارش دادم بستنی برای اولین بار 

و واقعا پشیمون شدم از تجربه ی اول سفارش بستنی از اسنپ فود

من ساعت ۴ و نیم سفارش رو ثبت کرد و قرار بود نهایتا ۵ و نیم برسه

و ساعت ۵ زنگ زدن به من گفتن شیر نداریم یکی دو ساعت واستون ازسال می کنید

و الان بعد ۲ ساعت تماس گرفتم میگه شیر هنوز با دستمون نرسیده بهش میگم کی میرسه میگه نمیدونم میگم حداکثر تا کی طول میکشه میگه نمیدونم معلوم نیست کی برسه

من ۳۴۰ تومن سفارش دادم واقعاااا حیف پولم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

خواونجایی ک سفارش دادی بد بوده بستگی ب مغازش داره خب

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواونجایی ک سفارش دادی بد بوده بستگی ب مغازش داره خب

من زدم سفارش بدستم نرسیده اینا هنوز پیگیری نکردن نوشته بود تیم پشتیانی اسنپ خودش پیگیری میکنه اما دریغ از تماسی

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من زدم سفارش بدستم نرسیده اینا هنوز پیگیری نکردن نوشته بود تیم پشتیانی اسنپ خودش پیگیری میکنه اما در ...

ععع

چی خریدی انقد گرون شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
برو لغو کن سفارشتو

نمیشه 

با وجود اینکه زدم نرسیده ولی باز زده از خرید خود لذت ببرید

فکر‌کنم نتم ضعیف بود ثبت نشده 

بقیه بستنی فروشی ها دورن نمیتونم انتخابشون کنم یکی دیگه هست که بستنی هاش بدرد نمیخوره 

بستنیارو زندانی کردی ازت انتقام گرفتن😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب زنگ بزن پشتیبانی سریع سفارشو لغو میکنه برات تا از یه بستنی فروششی دیکه سفارش بدی♥️

آخه بستنی فروشی نیست دیگه 

بقیشون بد مزه ان یا خیلی دورن نمیشه سفارش دادم

ععع چی خریدی انقد گرون شد

۲ لیتر بستنی تازه محلی خریدم

آیس پک خریدم با میلک شیک  ۳۸۰ میلی لیتر

2706