2733
2734
عنوان

تو این زمونه موتور نشستن خیلی بیکلاسیه؟؟؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 97 پست
من اصلا همچین شخصیتی ندارم این همه سال زندگی نمیدونم چرا حرفش دلمو زد یه جوری شدم انقد ذوق داشتم کور ...

خب با آدمای انقدر بیشعور که بلد نیستت جلو دهنشونو بگیرن واسه چی دوست میشی 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه هرچی موتور موتوره... با حرفای دیگران شوهرتو تخریب نکن اونم گناه داره خداروشکر کن که شوهرت به ف ...

نه به روش نیاوردم همیشه پشتشم عادتمه تنهایی غصه میخورم الانم گفتم اره میریم 

نهههه اتفاقا خیلی خوبه موتور، خوش به حالتون موتور دارین من عاشق موتور سواری ام🥹

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2731
وااای اینا چقدر نابودن    آخه ماشین هم پز داره !؟

بقران اصلا عوض سده من رفیق باز نیستم باهم سلام علیک داشتیم ولی الان اصلا عینک دودی میزنه همچین قیافه میگیره😂

کسی از توی ماشین مسخره ک نمیکنه.

ولی خب این حس درونیه

وقتی خودت خوشت نمیاد 

ولی خب چاره چیه؟ باید سوار بشی دیگه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
موتور معمولیه نگاه بعضیا کنارم تحقیر آمیزه دوستم ماشین خریده اصلا دیگه بیرون میره ادمو نگاه نمیکنه&n ...

اگ زندگیتو دوس دازی با دوستت قطع ارتباط کن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
نه به روش نیاوردم همیشه پشتشم عادتمه تنهایی غصه میخورم الانم گفتم اره میریم 

غصه براچی ...شما به نظرم باید یه تجدید اساسی توی طرز فکرت بکنی وگرنه وضعیتتون به نظرم جای همیشه غصه خوردن نداره

2740
من اصلا همچین شخصیتی ندارم این همه سال زندگی نمیدونم چرا حرفش دلمو زد یه جوری شدم انقد ذوق داشتم کور ...

خدا لعنت کنه همچین دوستای بی خودی رو

ما خداروشکر زندگی خوبی داریم ولی دوستم مجرده اومد خونم از سر حسادت یه حرفی زد ک مثلا منو دلسرد کنه منم الان شش ماهه کلا گذاشتمش کنار 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
اولا هیچ دلیلی نداره کل زندگیتون رو دایره باشه و همه چیتون دوستاتون بدونن بعدشم با افتخار میگفتی آره ...

منی که شوهرم ۶ماه پیش تصادف کرده موتورش هنوز درست نشده

جگرش سووراخ کردم از بس غر زدم موتور موتور😂

عاااشق موتورم برم بیرون ما اصفهانیم با موتور میریم سی و سه پل و پل خواجو 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706