2737
2734
عنوان

نگران داداشمم امروز زنگ نزده😔

473 بازدید | 20 پست

آموزشی گروهبانیه ارتشه همیشه هرطورشده خبرسلامتیشوبهمون داده حتی اگه گوشیش میگرفتن تنبیه میشد بازم باگوشی دوستاش زنگ میزد اماامروززنگ نزده نگرانشم سابقه نداشته دعاکنین زنگ بزنه من وخانوادم ازنگرانی دربیایم دلشوره دارم میگم نکنه مریض شده ونمیخادمابدونیم😔😔😔😔دعاکنین قبل ساعت۹زنگ بزنه ساعت۹بگذره دیگ وقت خوابشونه منم خوابم نمیبره

زنگ میزنه دعا کردم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب که چی سربازه دیگه شاید موبایل پیدا نکرده زنگ بزنه اینکه نگرانی نداره😐

سربازنیست اگ خدابخواد اموزشی تموم شه نظامی میشه سابقه نداشته میگم هرطورشده خبربهمون داده 

2740
ازوابستگی بشدت متنفرم....بچه دوسالع نیس که.اه....چندشم شد

هرکسی ی شخصیتی داره شماوابسته نباش من شخصیتم این مدلیه خانوادم اولویتم هستن و بجای این ک وابسته پسراشم وابسته خانوادمم ونگران حالشون میشم 

گلم مرکز آموزشیه دیگه. جاش امنه. جنگ نرفته که هر روز منتظر تماسش باشی

خانواده منم اینطوربودن.دمشون چیدم بعداینکه کلی بخاطراین اداهاشون توزندگیم اختلاف انداختن.روزی صدبارزنگ میزدن.ازکوچکترین چیزاخبرمیگرفتن.ب حدی ک شوهرم ذله شد...واقعا الان ارامش دارم.تاگوشی رو دیرجواب میدادم انگارمنو ترور کردن و وقتیم جواب میدادم نیش وکنایه بارم میکردن.یه شهردورازخانوادمم.

هیچی نشده. امثال شمارو درک نمیکنم واقعاً. مریض هم بشه خدمات درمانی عالی در اختیارشونه. بچه نوزاده ...

شمانمیتونین درک کنین چون درموقعیت من نیستین دیروز میگف نمیدونم توغذاچی ریختن ک رفیقم سریع بردن بیمارستان بستری شده منم اینوگف نگرانم وگرنه واسه ی سرماخوردگی ساده ادم نگران نمیشه

خانواده منم اینطوربودن.دمشون چیدم بعداینکه کلی بخاطراین اداهاشون توزندگیم اختلاف انداختن.روزی صدبارز ...

شرایط شما باشرایط من خیلی متفاوتع خانواده شما واسه فضولی بهت زنگ میزدن واختلاف مینداختن توزندگیت من داداشم مجرده و از اونورم دیروز رفیقشو توپادگان بستری کردن منم نگران داداش خودمم سراغ گرفتن ازخانواده بی تفاوت نیستم نسبت ب خانوادم

هرکسی ی شخصیتی داره شماوابسته نباش من شخصیتم این مدلیه خانوادم اولویتم هستن و بجای این ک وابسته پسرا ...

این شخصیت وابسته نه واسه خودت بلکه برای برادرت بد تموم میشه.دیدم ک میگم.مگه مهدکودک فرستادین.رهاش کنین سرش هوابخوره.چرابایدهرروز بشمازنگ بزنه.مگه اونجامیدان جنگ.مرکزدرمانی داره.نگرانی بیجا باعث سردرگمی طرف میشه.انگارکه بی دست وپاس شمادورادورمراقبشی.

2706