2733
2739

چون خیلی اذیتم کرد همه جوره خیانت کرد دورم زد گولم زد و باهام ازدواج کرد خواستم طلاق بگیرم خانوادمو باهام دشمن کرده منو محدود کرد و خودش هر غلطی خواست کرد دلمو بارها شکست جلوی پیشرفتامو گرفت از ترس از اینکه نکنه بزرگ بشم دگه نخامش نگم از بدی هاش 

منو بخدا دیگه عقده ای کرده خیلی دلم میخواد بهش خیانت کنم و میکنم با اینکه جلو همه قسم خورده اگه من بهش خیانت کنم منو میکشه حتی اگه اعدامش کنن 

ولی برام مهم نیست دلمو خونک مکنم با خیانت بدرک که منو بکشه .... 💔💔💔

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونی از خونه بری بیرون هیچکس حقش خیانت نیست

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2738

با خیانت علاوه بر اون خودتم بدبخت میکنی.😊

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2706