2733
2734

وای رشته های مهندسی مگه فقط برا مرد خلق کردن ک همه پسرا میرن فقط سمتش 

من بیشتر کلاسام تنها دختر کلاسم و اصن حس خوبی نمیدهههه😂وای

مهندسی هوافضا ام.

پسرا ام سریع با هم اوکی میشن به هم کمک میکنن ولی تنها باشی مجبور باشی باهاشون گروهی کار کنی خیلی سخته

اونوقت رشته ما همه دختر بودیم تک و توک پسر یافت میشد

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

برعکسشم بده...منم مهندسی میخونم چندبار سرکلاس اختیاری این بلا سرم اومد...

هم خوش گذشت هم بخش طنز بود هم دوست پیدا کردم     ولی اینم بگم خطر بوجود اومدن سو تفاهم ها بالا میره   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

من تو دانشگاه رشتم برق بود کل کلاس پسر بودن من تنها بودم اوایل اذیتم میکردن بعدها شدن بهترین دوستام و رفیقام..

ترم دو با یکی از همونا ازدواج کردم الانم صاحب دوتا بچه ام ۱۲ سال میگذره ولی همچنان لون پسرا بهترین دوستامون هستن

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

خب عزیزم واسه انتخاب دسستت بازه بدههه؟😂😂😂من روانشناسی بودم ۵۰ تا دختر بودیم با یه بنده خدایی که جانباز جنگ بود دستش مصنوعی بود بنده خدا وسط کلاس هی حالش بد میشد

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂

ما حقوق بودیم

دقیقا نصف دختر نصف پسر بودیم.

۷۰ تا بودیم

دخترا و پسرا به خونه هم تشنه🤣

بعد یک سال درست شد البته همه ازدواج کردیم همونجا🤣

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨