2737
2734
عنوان

توی اقدام میشه رفت کوهنوردی؟

67 بازدید | 7 پست

سلام 

دوستان فردا روز بیست و دوم سیکلم هست

این ماه اقدام کردم 

برم کوه مانع بارداری نمیشه؟

اینم  بگم خیلی وقته ورزش نکردم همسرم با دوستامون برنامه ریزی کرده بریم طبیعت گردی موندم بریم یا کنسلش کنم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

آره بابا برو اتفاقا روحیه ات خوب باشه خیلی خوبه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا برو اتفاقا روحیه ات خوب باشه خیلی خوبه

آخه هر سری اقدام کردم مسافرتی جایی رفتیم وقتی برگشتیم پریود شدم

میگم شاید نباید به بدنم فشار بیارم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2728
مگه تو اقدام چه خبره که نری بایدزندگی طبیعیتو داشته باشی

عزیزم خبری نیست میترسم مانع لقاح و لانه گزینی بشه

آخه هر سری اقدام کردم مسافرتی جایی رفتیم وقتی برگشتیم پریود شدم میگم شاید نباید به بدنم فشار بیارم

ربطی نداره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740