2737
2739

دختر جوانی هستم مبتلا به بیماری اعصاب و روان دکتر گفته باید تاآخر عمر دارو مصرف کنی چون اگه دارو هام رو قطع کنم شروع می کنم به هذیان گفتن و باید بیمارستان بستری شم دیگه خیلی از کارها رو نمی تونم انجام بدم از پسش بر نمی یام در حسرت سلامتی می سوزم حافظه ام خیلی ضعیف شده  و ساکت و کم حرف شدم جوری که مورد آزار و اذیت اطرافیان واقع میشم خانواده‌ام روابطشان رو با من کم کردن و دیگه منو آدم به حساب نمیارن مادرم خیلی بدرفتاری می کنه  بین من و خواهرم خیلی فرق میزاره خیلی وقت ها گشنه ام میشه یه خوردنی میخام بخورم اما از دست مادرم جرئت نمی کنم همه پول هاش رو صرف خرید ملک و زمین میکنه و به من گشنگی میده و خیلی باهام ناسازگاری داره دیگه جونم از دستش به لب رسیده اگه سالم بودم می نشستم درسم رو می خوندم یا میرفتم سر کار خودم مستقل می شدم اما این بیماری بیچاره ام کرده ۷ ماهه دست توسل زدم به دامان امام رضا جوابم رو نداده دست توسل زدم به دامان فاطمه زهرا یه صلوات خاصه برام بفرستین بلکه شفا بگیرم و رها شم تو رو خدا فقط شفا میخام یه معجزه 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.

بار پروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه(س) و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد.

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام 

من خوندم براتون عزیزم ان‌شاءالله که به زودی بیماری تون برطرف بشه و سلامتی تونو بدست بیارید🤍

حضرت زهرا جایگاهشون پیش خدا و اهل بیت خیلی ویژه هست من خودم ارادت ویژه ای بهشون دارم و نگاهم به مقامشون چیزی فراتر از حاجتها و خواسته هامه

باهاشون صمیمانه حرف بزنید ایشون رو مادر خطاب کنید قطعا جوابتونو میدن💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘