2737
2734
عنوان

با این شرایط حاضری بر بار دوم شوهر کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 72 پست

با وکیل نه

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سری که درد نمی کنه دستمال نمیبندن. زندگی با وکیل چالشای خاص خودشو داره، این خانومی ام که شما میگی، حال و حوصله ی این داستانارو نداره، ضمنا چون یه بار ازدواج ناموفق کرده، الان باید خیلی دقت کنه. بنظر من برای این دختر خانوم مهاجرت بهترین گزینه ست

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
یسال دوستم بوده 

ما یک خونه به یک وکیل اجاره دادیم بیچاره مون کرد ،خواهشا برای ازدواج با این افراد خیلی خیلی حواستو جمع کن 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
اگ مذهبیی صیغه کن برو بیا ولی ازدواج نکن راه برگشت از ازدواج خبییلی سخته ولی تو دوستی هم قدر همو بهت ...

حالا اگر خانوم وابسته شد آقاهه خواست بره چه کسی حامی خانوم میشه ؟ 

اینجا اکثرا (نه همه) الکی میگن ووی ؛نه عمرا هرگز که بگن ما خاصیم و بهونه های بچگانه در حالی که در وا ...

تا ابدیت لایک   دقیقا همینه از خداشونه همچین موردی گیرشون بیاد نمی‌ذارن به هفته برسه زودی عقد می کنن  

حالا اگر خانوم وابسته شد آقاهه خواست بره چه کسی حامی خانوم میشه ؟ 

ازدواجم همینه 

من ازدواج کردم همدیگه رو دوس داشتیم طلاق گرفتم چون اقا خواست بره و خیانت کرد بهم

من موندمو ی بچه ۲ ساله ک الان ۴ سالشه و همه هزینه هاش با خودمه

2706