2737
2734
عنوان

با این شرایط حاضری بر بار دوم شوهر کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 72 پست
یسال دوستم بوده 

اگ مذهبیی صیغه کن برو بیا ولی ازدواج نکن راه برگشت از ازدواج خبییلی سخته ولی تو دوستی هم قدر همو بهتر میدونبد هم هر وقت بخواید راحت جدا میشید 

لامصب پای خانواده و ازدواج ک میاد وسط همه چی بهم میریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جرا

خب همه ی شرایطم اوکی هست حالم خوبه من اگه این شرایطشو داشتم خداوکیلی سه تا بچه هامو میذاستم خوشی این دنیامو میکنم مگه ادم چندبار به دنیا میاد که خودش درگیر شوهر وبچه کنه که چهاروز دیگه محلت نمیدن میرن پی کارشون

مامان قالی میبافت اگه شوهر نداشت الان هم خودش زنده بود الان با اون پول ۶تا خونه حداقل گذاشت ولی خودشو وقف بچه وشوهرکرد 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2731
چرا

بابا ازدواج هزارتا دنگ و فنگ داره.اخلاقای عجیب مردا .بی توجهیاشون .ندید گرفتناشون .مشکلایی که تو رابطه جنسی پیش میارن .خواهرشوهر مادرشوهر بازی و اقوام شوهر .هزارتا کوفت و زهرمار .اگه آزاده به نظرم همون دوست باشه بهتر از ازدواجه

🤔
من اگه جدا بشم طرف برد پیت هم باشه به هیچ وجه دیگه ازدواج نمیکنم چون میدونم چقدر اذیت شدم و به غلط ک ...

منم با اینکه شوهرم دوست دارم اگر خونه و ماشین داشتم و یک کار جدا زندگی میکردم آرامش داره

منم با اینکه شوهرم دوست دارم اگر خونه و ماشین داشتم و یک کار جدا زندگی میکردم آرامش داره

دقیقا حال روز خیلی از خانوماست فقط ماها نیستیم لذتی که تو تنهایی هست تو هیچی نیست ولی اگه من همه اینا رو هم داشتم جدا نمیشدم بخاطر پدر مادرم وضعیت بد جامعه و نگاه هرز به زنا اگه تو این خراب شده جهان سومی متولد نمی‌شدیم اوضاع خیلی خوب میشد  

2738

بستگی به معیارهات داره، مثلا من خودم ۳۵ سالمه از نظر فیس حداقل ۱۰ سال کوچیکتر بهم می خوره و زیبا هستم ، تحصیل‌کرده ام و خانواده مرفه دارم که حمایتم می کنن. توی این سن مردی رو می خوام که اولا ظاهرش به دلم بشینه و واقعا خوشم بیاد ازش و ثانیا اخلاقش عالی باشه  

2706