2737
2739
عنوان

از کنکورم راضی بودم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 37 پست
تقریبا اره. شما چطور زدی عزیزم انشالله که جفتمون به آرزومون برسیم🤍🌱من یه پسر۲ساله هم دارم با وجود ...

افرین به ارادتون 😂❤️🫂

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
عزیزم من من دنبال یه شغل بی دردسر با تعلیلی زیاد حقوق متوسط و محیط کاری ارومم فرهنگیان دقیقا همون چ ...

منم داخل پرانتز مشخص کردم اگر رویا واهداف بزرگ داشته باشی مناسب نیست 

البته من حواسم نبود که شما رشتتون انسانیه فکر کردم تجربی هستین 

به هر حال هرکسی داخل زندگی هدفی داره 

موفق باشی 💜 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم داخل پرانتز مشخص کردم اگر رویا واهداف بزرگ داشته باشی مناسب نیست  البته من حواسم نبود که ش ...

رویا و هدف بزرگ رو چی تعیین میکنه؟ اتفاقا چون رویای بزرگی دارم میخوام شغلی داشته باشم که کمتر وقتمو رگیره تا تومسیر رویا و هدفم بیشتر حرکت کنم.

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
رویا و هدف بزرگ رو چی تعیین میکنه؟ اتفاقا چون رویای بزرگی دارم میخوام شغلی داشته باشم که کمتر وقتمو ...

تنها آرزوی موفقیت کردم همین 

دنیای آدم ها باهم خیلی فرق می‌کنه مثلا خود.من  در تلاش هستم که اپلای کنم برای خارج ایران +داخل دانشگاه های برتر جهان بتونم ادامه تحصیل بدم 

اما قطعاً این هدف تو نیست و من هیچ خرده ای از شما نمی‌گیرم 

اگر باعث دلخوری شدم عذر میخوام  قبول دارم  که به تفاوت آدما دقت نکردم 

2728

وای وای چقدر خوشحال شدم برات پریسا جون 😍 

ولی من راضی نبودم فقط مهارت معلمی رو ۷۰ زدم باقی خوب نبود

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
وای وای چقدر خوشحال شدم برات پریسا جون 😍  ولی من راضی نبودم فقط مهارت معلمی رو ۷۰ زدم باقی خو ...

عزیزم با وجود شرایطتت ۷۰ عالیه 😍ان شالله که ظرفیت زیاد میشه وهممون دعوت میشیم اگر هم نشد هیچ غصه نخور کلی فرصت هست هنوز سال بعد پسرتم بزرگ تر میشه راحت تر میخونی من خودم دفعه چهارمم بود کنکور دارم❤️

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
وای وای چقدر خوشحال شدم برات پریسا جون 😍  ولی من راضی نبودم فقط مهارت معلمی رو ۷۰ زدم باقی خو ...

ولی در حد توانت شروع کن برای نهایی ها بخون حداقل دروسی مثل ادبیات و تاریخ و ریاضی اینایی که تو فورجه جمع نمیشنو که دعوت شدی معدلت بالا بشه😍

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
2740
خداروشکر عزیزم❤️ درصدای من ریاضی ۳۰ فنون ۱۰ جامعه۳۱ روان ۸۶ عربی ۵۶ اقتصاذ ۷۲ تاریخ ۷ فلسفه ۰ به نظ ...

بنظرم ۸ هزار عزیزم اگ معدلتم خوب باشه حتما قبولی

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
بنظرم ۸ هزار عزیزم اگ معدلتم خوب باشه حتما قبولی

وااای خیلی خوشحالم کردی😍

برای معدل باید ایجاد سابقه کنم چون انسانی نیستم

ان شالله خوب بدیم نهایی هارو من که واقعا استرس دارم براش

وااای خیلی خوشحالم کردی😍 برای معدل باید ایجاد سابقه کنم چون انسانی نیستم ان شالله خوب بدیم نهایی ...

عزیزم❤️دقیقا دیپلم مججدبگیر بنظرم  شنیدم برا تغییر رشته ای ها دیپلم مجدد بهتر از ایجاد سابقس

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
عزیزم❤️دقیقا دیپلم مججدبگیر بنظرم  شنیدم برا تغییر رشته ای ها دیپلم مجدد بهتر از ایجاد سابقس

مجدد

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
آره خودمم شنیدم اینو شما کدوم شهرید؟ شهرتون پارسال چقدر گرفته ؟

سمت شمال غرب شهر ما فوق العاده رقابت بالاست من با ۵ هزار قبول نشدم بااینک ظرفیتم خوبه

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
2706