2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه عزیزم بخاطر سنت الکی میگن خیالت راحت راحت بچت سالم سالمه. خیر ندیده ها بخاطر پول فقط میگن

خدا کنه دیگه دارم دیونه میشم یه حاملگی پوچ داشتم بعدش 12سال ناباروری حالا که باردار شدم از اول استرس دارم و هرشب کابوس میبینم اولش که فکراینو میکردم که نکنه اینم پوچ باشه تا روز سونی قلب مثل این روانی ها شده بودم قلبش تشکیل شد نگران این آزمایش بودم وسطش هم چون خواهرم بچه شو تو سه ماهگی از دست داده بود میگفتم نکنه قلب بچه منم وایستاده خبر ندارم رفتم بهداشت باکری التماس صدای قلبشو گذاشت گوش دادم خیالم راحت شد از خوشحالی گریه میکردم اما این خوشحالی دو ساعت دوم نیورد جواب آزمایش رو که دیدم داغون شدم هزینه آمینوسنتز زیاده منم وقت ندارم 17هفته و دو روزمه تورو خدا برام دعا کنید همیشه میگم خدایا خودت دادی خودتم برام سالم و سلامت نگه دار

خدا کنه دیگه دارم دیونه میشم یه حاملگی پوچ داشتم بعدش 12سال ناباروری حالا که باردار شدم از اول استرس ...

نه گلم اصلا استرس نداشته باش .اینا بخاطر سنت وپوله. ذوست منم مثل تو بدبخت میگفتن درصدش بالاس تا جواب بیاد فقط کارش شذه بود گریه .گفتیم بهش بابا بخاطر سنت و پول ازمردم بگیرن میگن نترس بخدا جواب اومد بچش سالم سالم . الانم دوسالشه. ان شالله میایی بهم میگی سالمه حالا اگه ندیدی. ان شالله سالم بغلش ک چهنی با دلخوش بزرگش کنی.

واسه منم دعاکن شوهرم راضی بشه بچه دوم بیارم.یه باغی هم داریم دعاکن مشتری خوب بیوفته فروش بره.دعاکن واسم پول دستمون بیاد راضی میشه.

2706