2737
2734
عنوان

خونه پنج خوابه

337 بازدید | 13 پست

تمیز کردنش سخته؟

نظافت معمولی منظورمه 

یعنی باید کمکی بگیرن برا تمیز کردنش یانه خانم خونه از پسش برمیاد؟

وزن شروع : ۸۱/۵۰۰. وزن الان : ۷۴/۵۰۰. وزن هدف : ۵۵ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هرکی اتاق خودشو تمیز میکنه. اگه بلا استفاده هم باشن که بهم ریختگی ندارن نهایت سالی یکبار تمیزکاری 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بستگی داره به چیدمان و میزان وسایل ، اگه خونه خلوت و مدرن باشه مثلا کمد دیواری های چند کاره داشته باشه ، خود خانم میتونه از عهده اش بربیاد ولی اگه قراره شلوغ و پروسایل و کلاسیک باشه نه کمکی لازمه

سخته من یبار یه خونه بودیم سالنش چهارتاقالی دوازده متری میخورد ویه آشپزخونه خیلی بزرگ داشت پدرم درمیوندتافقط جاروکنم باجاروبرقی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)

هفته ای یه بار یکی رو بیاره تمیز کنه .

خودشم در حد مرتب کردن و این چیزا رعایت کنه نه سخت نیست 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
منم دنبال خونه بزرگم , به این ویرایش دقت نکرده بودم

نمیدونم کلن بنظرم خونه متوسط باشه خوبه خونه کوچیکم بادوتاوسیله سریع ریخت وپاش میشه یالاقل خونه حال وپذیرایی جداداشته باشه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)