2737
2739

کلیپس

دورانی ک کرمپودر برنز میزدم گردنم سفید میموند🗿

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی مانتو اندامی راه راه داشتم، اون زمان که همه اندامی میپوشیدن،سال فک کنم ۸۶ بود، نوجوون بودم و لاغر...خوشم میومد بهم میچسبید حس میکردم خیلی رو مدم😅 ولی الان میگم چ کاری بود آخه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2728

کلیپس میذاشتم از سرم بزرگتر بود 😂 بعد موهارو می‌زدیم یه ور صورتمون انگار خیلی شاخ بودیم😂

رژ لب قرمز با سیبیل زیاد😂

مانتو جذب

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
کلیپس میذاشتم از سرم بزرگتر بود 😂 بعد موهارو می‌زدیم یه ور صورتمون انگار خیلی شاخ بودیم😂 رژ لب قر ...

هعیییییی🙃

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2740
کلیپس ک خاطره هممونه

من عاشق کیلیپس بودم، حتی تا یکی دو سال بعد از اینکه از مد رفت هم میزدم، البته خیلی گنده نمیزدم

من یه عمه داشتم هم سن بودیم، تو ی مدرسه بودیم، اون مثلا بقول اون زمان هابچه منفی بود😅 هی تو نخ ژل مو واکس مو و سیخ کردن موهاش و پسر موتوری های در مدرسه و.. این حرفا بود، درس هم نمیخوند😁 من بچه مثبت و درسخون بودم، بعد اون هی سعی داشت منو خراب کنه🤣🤣

الان اون در چه حاله تو چی ؟؟ شغلی و زندگی میگم

هردو شوهر کردیم😂 اون با برنامه ریزی و نقشه چینی واسه پسر درسخون فامیل، من با ناز و ادا و میخوام درس بخونم میخوام درس بخونم😂 البته من دانشگاه رفتم و شاغل بودم ی مدت... اون تا دوم دبیرستان هم نخوند

2706