2733
2739
عنوان

دلم میخاد بدونم واقن بعد مرگ چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 94 پست
دنیا با این همه نظم که الکی افریده نشده 50 سال زندگی کنیم بعد تموم بشه 

پس دایناسورها هم برای چیزی آفریده شدن.اونا که هزاران سال پیش مردن تو بهشت هیچ کاریم نمیکنن پا انداختن رو پا.یا اینایی که خارجن بی حجابن میرن جهنم من وتویِ باحجاب میریم جهنم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس دایناسورها هم برای چیزی آفریده شدن.اونا که هزاران سال پیش مردن تو بهشت هیچ کاریم نمیکنن پا انداخت ...

هرکس نسبت به دانایی و دین خودش سنجیده میشه

چیزی که معلما به ما گفتن.

کاربری دو دوست.
2728
وجود داره اگرخواب اموات رو دیده باشی میفهمی ک هرچیزی توقران نوشته حقیقت

میدونی عزیزم گاهی به این فک میکنم که فقط ۳۰درصد دنیا شاید به خداایمان داشته باشن پس باقی ادما چی!لیافقط ۳۰ درصد بهشت میرن باقی همه جهنم!کلا به این چیزافک کردنی ذهنم خیلی درگیرمیشه وگیج میشم

2740
هیچی معلوم نیست شاید تناسخ وجودداشته باشه ومای زمانی دایناسوربودیم 😂فقط باید بمیریم تابه حقایق دس پ ...

والا 😂به نظرم به این چیزا فکر نکنیم زندگی کنیم.این فکرا خوب نیست.فقط انسانیت به خرج بدیم بقیش هرچی بود بود 

مطمن باش از این دنیای کثیف خیلی بهتره ،اونجا دیگه کسی نمیتونه به راحتی حق کسی رو بخوره ،جای نیس که ی ...

از کجا میدونی شاید باز اومدیم ت همین دنبا ولی وعضمون مثلا بهتر بود یا شاید بدتر شه😂

2706