2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دودلم نمیدونم چکار کنم واقعا فکرم شدید مشغوله

این موضوع اصلا ب فکر کردن نیاز نداره ک 

اجاره سال ب سال پولت بی ارزش تر میشه و تو میمونی بدون خونه 

دایی من روزی ک خونه اجاره کرد با یک سوم پول الانش ی خونه ۲۰۰ متری الان بعد۴ سال پولو اضافه کرد خونش شد ۶۰ متر 

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80

[QUOTE=336728027]اخه اونموقع حسرت خیلی چیزابه دل ادم میمونه 

مطمئن باش پشیمون نمیشی منکه اجاره نشینم دارم بهت میگم خونه خودت 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2731
اخه اونموقع حسرت خیلی چیزابه دل ادم میمونه که

یواش یواش.. برا خونه خودت کم بخر ولی بهترین رو بخر کم کم اضاف می‌کنی

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
2740
این موضوع اصلا ب فکر کردن نیاز نداره ک  اجاره سال ب سال پولت بی ارزش تر میشه و تو میمونی بدون ...

آره اجاره نشینی با این تورم اشتباهه

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

اجاره کنی ،چند سال بعد باید همین جای معمولی رو اجاره کنی .

ولی الان میتونی بخریش

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.