2733
2739
عنوان

چقدر دیگه باید درد بکشیم؟!

545 بازدید | 18 پست

بخدا خسته شدم از بی پولی..

از بی اعتمادی..

🥺خدایا این دغدغه ها خیلی پیش عظمت و بزرگیت خرد و کوچیکه خودت ب داد دلامون برس💔

مشاور سایتمم😌❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان مجردی این حس و داری فکر کن متاهل باشی ی بچه هم داشته باشی چ حس بدی داره مجبوری از گلوی خودت بزنی خرج بچت کنی حتی حقوق ها هم جوریه اگه تورم نبود یا گرونی میشد سر کرد اما هر روز داره پولمون بی ارزش تر میشه ب ریال درآمد داری ب دلار خرج میکنی

2740

اول ک من معذرت میخوام 

بعد اینکه من فقط خواستم ک شما رو راهنمایی کرده باشم 

و اینکه خود شما میدونی دوستی با جنس مخالف اونم توی سن ی ک عقل قدرت عملی نداره کار جالبی نیست ، خودم منم اون موقع شرایط سختی رو داشتم و دارم!

اول ک من معذرت میخوام  بعد اینکه من فقط خواستم ک شما رو راهنمایی کرده باشم  ...

چرا داری این مسئله رو اونقدر بزرگش میکنی ک انگار من اومدم درخواست دادم ک رل بزنیم؟

قبول کن ک دوتامون بچه ایم وسط چهارتا احساس و هیجان زودگذر.. فقط ازت کمک خواستم همین!!

مشاور سایتمم😌❤
چرا داری این مسئله رو اونقدر بزرگش میکنی ک انگار من اومدم درخواست دادم ک رل بزنیم؟ قبول کن ک دوتامو ...

رل مل چی بود این وسط ؟!😐

مگه چیزی بین ما بوده ؟؟؟!

یعنی هرکی سعی ب کمک کردن دیگران کنه باید اینطور شه؟ 

حالا خوبه تومجردی ما با یه بچه دستمون به هیجا بند نیست

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
رل مل چی بود این وسط ؟!😐 مگه چیزی بین ما بوده ؟؟؟! یعنی هرکی سعی ب کمک کردن دیگران کنه باید اینطو ...

دیوونه منظورمه چنین چیزی نبود ک داری احساساتو و بچگی رو میکشی وسط..

بعد مگ خودت از خودت مطمئن نیستی؟ من حرفی زدم ک ب خودت میگیری؟

مشاور سایتمم😌❤
2706