2733
2739
عنوان

عمل لابیا پلاستی

252 بازدید | 20 پست

۳ روز میشه که انجام دادم ولی نامتقارن شده دکترم خوب عمل کرده فعلن راضیم ولی خودش  سوتی داد گفت از اول مال خودت یکیش بزرگ تر بوده تا ۳ ماه نگاه نکن بعد ۳ ماه شکل اصلیش معلوم میشه حالا واقعا رفته رو مخم من دوس داشتم متقارن و هم اندازه میشه به نظرتون درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم میشه بگی چند سال بعد از ازدواجت لابیاها نامتقارن میشن ک نیاز ب عمل پیدا کردی؟ 

همه همینطورن یا ن؟ 

من س ساله ازدواج کردم و کلا لابیامو تشخیص نمیدم هنوز کوچیکن ولی میترسم بعد مدتها بزرگ شه😂

ورم داره بخاطر همونه نامتقارن 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706