2733
2739
عنوان

برای اولین بار کراش زدم

136 بازدید | 15 پست

رو یکی توی یوتیوب کراش زدم (قبلا تو اینستا هم دیده بودم کلیپ هاشو و کلیپ های طنز میسازه)

پسره زیاد قشنگ نیست ولی قیافش و صداش خیلیییی به دل می شینه و حس خوبی بهم داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رو یکی از فامیلامون کراشم بیست چهارساعته ذهنم درگیرشه اصن نمیزاره درس بخونم

طبیعیه. منم وقتی رو یکی کراش میزنم چه بازیگر، چه آدم آشنا همینجورم. چند روزی ذهنم درگیرشه توهم میزنم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
طبیعیه. منم وقتی رو یکی کراش میزنم چه بازیگر، چه آدم آشنا همینجورم. چند روزی ذهنم درگیرشه توهم میزنم

من دیگه پدرم دراومد اینقد سناریو ساختم😑خدا کنه فکرش بپره از سرم

من نباید دست از تلاش بردارم..! اگه کم بیارم یعنی تموم درد هایی که تا الان کشیدم چیزی جز درد نبودن..!

وقتی رو یکی کراش میزنم توی اینستا باید چیکار کنیم؟

آخه رسیدن بهش محاله

ولی خیلییی از بانمک بودنش خوشم اومد 

2740
وقتی رو یکی کراش میزنم توی اینستا باید چیکار کنیم؟ آخه رسیدن بهش محاله ولی خیلییی از بانمک بودنش خ ...

هیچ ، زیاد نرو ببینش .‌اما بعد از یه مدت رو یکی دیگه کراش میزنی اینو یادت میزه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
من دیگه پدرم دراومد اینقد سناریو ساختم😑خدا کنه فکرش بپره از سرم

🤣🤣🤣درک میکنم

من یه بار میشد در نقش ببرادر، یه بار دوست دانشگاه، یه بار نقش نامزد،یه بار نقش شوهر. بعد دیگه ازش سیر میشدم میگفتم همچین مالیم نیست ولش کن. میرفتم سراغ کراش بعدی

🤣🤣🤣درک میکنم من یه بار میشد در نقش ببرادر، یه بار دوست دانشگاه، یه بار نقش نامزد،یه بار نقش شوهر ...

باز تو خوبی من همش فکرای خاک برسری😑پسره بدبخت روحشم خبر نداره😂

من نباید دست از تلاش بردارم..! اگه کم بیارم یعنی تموم درد هایی که تا الان کشیدم چیزی جز درد نبودن..!
آخه نمیشه این کراش زدنا آخرش هیچه

دیگه چ کنیم. متاسفانه ما دخترا کراش دان داریم عین تخحدان و کاریش نمیشه کرد🤣

باز تو خوبی من همش فکرای خاک برسری😑پسره بدبخت روحشم خبر نداره😂

🤣🤣🤣🤣

2706