2737
2739
عنوان

از دست برادر شوهر کثیفم چیکار کنم

442 بازدید | 26 پست

ب خاطر دلایلی پیش منه..بشدت کثیف..رو فرشیو تازه شستم اونروز دیدم لکه مربا روشه..جیش ک میکنه جیششو نمیشوره دستشویی همیشه بو جیش میده..۱۵سالشم هست نمیتونم ب شوهرم بگم بفرستش بره ک عصبانی میشه..امروز کارتمو دادم بهش گفتم برو پفک بگیریهو رفتم تو مغازه میبینم سیگار رو میزه ..سیگار خریده بوده..ب مادرشوهرمم نمیتونم بگم خیلی گله خیلی کارا در حقم کرده..چ کنم توروخداااااا

خدایا شکرت.

هرچی میخواستیم بگیم نوشتی نمیتونم و نمیشه خوب دیگه چی بگیم خواهر من!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با شوهرت مطرح کن ابراز نگرانی کن

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
2738

پسر خواهرشوهرم ۱۵ ساله بود حدودا ۲۰ روز موند خونمون 

میرفت سرویس 

بو گند مییومد افتضاح 

نکنه ایستاده جیش میکرد میپاشید در و دیوار 

به شوهرم میگفتم باور نمیکرد

اخر یه بار نشُستم 

شوهرم اومد لکه های زرد و ...دید 

صبحش دربست گرفت فرستاد خونه شون 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بهش بگو خواستی مربا و...بخوری  بذار تو سینی 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706