2737
2734

تو تا دیدم نوشته خیلی اذیت کننده هست پماد زایلاپی نوشته تاثیر نداره

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا بی حسیه دیگه😐خالم تتو کاره همینو میزنه خیلی هم خوبه

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2728
وا بی حسیه دیگه😐خالم تتو کاره همینو میزنه خیلی هم خوبه

تو نت نوشته قوی نیس

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
بی حسیه دیگه چه تاثیری مدنطرته🦦

تو نت نوشته قوی نیس

2740
تو نت نوشته قوی نیس

بی حسی موضعیه دیگه ازش انتظار بی هوشی نباید داشت

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
هر چی بزنی باز درد داره  مگر اینکه بیهوش شی

وای خیلی