2733
2734
عنوان

عرضه خودکشی رو ندارم🤦‍♀️

104 بازدید | 9 پست

واقعا بی عرضه ام واقعااا 

کم آوردم خیلی کم آوردم 

هر چقد پیش میرم مشکلاتم زیاد تر میشه 

رژ قرمز زدم بابام بهم میگه توله سگ عن سگ زدی به لبات

تو خونه زدم نه بیرون 

دلم میخواد بپرم پائین اما میترسم 

خودکشی کردن عرضه نمیخواد زندگی کردن عرضه میخواد

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا ماهایی ک انجام دادیم زنده ایم ع.ن کسی نخوردیم😂💔

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
عرضه زندگی رم ندارم 

اگ عرضشو نداشتی الان اینجا تاپیک نمیزدی

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740

منم بابام از رژ قرمز بدش میاد میگه انگار سرتو کردی توی لار(لار یعنی لاشه، بدن، منظورش اینه جونوری که داره جونور دیگه رو میخوره دهنش خونی میشه 😂

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋