2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با حس ششم میگیرم تو تلگرام ببینم فردا کنکورمو چطور میدم.

این لینکشه.تلگرام کپی کنید

https://t.me/FaalHoosh_bot?start=5930275573

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
2728

من مانتوندارم 

همه شومیز کوتاه 

گیر ندن

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
امروز رفته بودم  کیک و کلوچه رو در حیاط گرفتن  شکلات زو هم در ورود به حوضه یه بیسکوئیت ...

گوشی نمیتونم ببرم ؟

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
2740

به ما که امروز گیر دادن گفتن از پلاستیک در بیارید حتی نذاشتن آب  ببریم داخل خودشون بهمون دادن ، من شکلاتام ریختم تو جیبم بردم 😂 حتی گفتن کاغذ پاکن ها رو بکنید 😐

نمیدونم حوزه ی ما آنقدر سخت گیر بود یا بقیه جاها هم این جوری بود 🤔

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار ، رنج ها این گونه ما را مرد بار آورده اند ...
نه هیچی نبر فقط کارت ورود به جلسه و شناسنامه و مداد و پاک کن و تراش رو میزارن  ولی چند تا شکلا ...

مرسی ساغول

2706