2737
2734

سرخودنزن..زیرنظردکتر باش.همسر من ۱ سالو نیمه زیرنظردکتر..یه مدت ماینوکسیدل داد.الان یا مدت داروی ساختنی میده..هیچ کدوم‌به تنهایی نتیجه نمیدن..یه عالمه مکمل میخوره

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرخودنزن..زیرنظردکتر باش.همسر من ۱ سالو نیمه زیرنظردکتر..یه مدت ماینوکسیدل داد.الان یا مدت داروی ساخ ...

اخه خسته شدم مکمل خیلی خوردم از هیرویت و هیرتامین و سیستین من خودم اصن پیش دکتر پوست و مو کار میکنم عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خسته شدم مکمل خیلی خوردم از هیرویت و هیرتامین و سیستین من خودم اصن پیش دکتر پوست و مو کار میکنم ...

پس باید بدونی که مدت طولانی باید مصرف کنی...همسر منم مدت طولانی اول آمپول داد.به همراه مکمل ها.بعد آمپول بعد یه مدت قطع کرد.الان ۶ ماه فیناستراید داد به همراه مکمل ها.نتیجه خوبی داد.البته اون داروی ساختنی هم همیشه هس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
پس باید بدونی که مدت طولانی باید مصرف کنی...همسر منم مدت طولانی اول آمپول داد.به همراه مکمل ها.بعد آ ...

همسرتون ریزش ارثی دارن؟من ارثی ندارم ازمایشم دادم  خودن فک میکنم از استرسه ولی استرسم کلا زیاده  فک کنم بخاطر اون میریزه برا همین میگم ماینو همسرت استفادع نکرده  بدونی چطوره؟

همسرتون ریزش ارثی دارن؟من ارثی ندارم ازمایشم دادم  خودن فک میکنم از استرسه ولی استرسم کلا زیاده ...

تا حدودی ارثی.هسر من فقط قسمت وسط سرش یهو کم‌حجم شد سریع رفتیم دکتر..چرا ماینو حدود ۷ ماه استفاده کرد.بعدش دکترش داروی ساختنی میده..استرس اگه باشه تا کنترلش نکنی خوب نمیشه.باز آقایون اعصابشون آروم تر از ما خانوماس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا حدودی ارثی.هسر من فقط قسمت وسط سرش یهو کم‌حجم شد سریع رفتیم دکتر..چرا ماینو حدود ۷ ماه استفاده کر ...

اره مردا کمتر پیش میاد استرسی باشن من خیلی شاید چون سرکارم میرم 😂باز بیشتر استرس دارم

اره مردا کمتر پیش میاد استرسی باشن من خیلی شاید چون سرکارم میرم 😂باز بیشتر استرس دارم

پس اول استرستو درمان کن عزیزم بعد برو سراغ موهات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738