2737
2739

مامان من هربار میره بیرون من خونه رو تمیز میکنم ظرف میشورم جارو میکنم سرویسارو میشورم و...‌

بعد که میاد هیچ ری اکشنی نشون نمیده اصلا و ابدا ولی اگه یه روز بره بیرون و کار نکنم میاد میگه عه جارو نکشیدی؟ظرفارو نشستی

واقعا بد عادت شده

البته وقتی خونه ام هست کار میکنما ولی این موضوعی که تعریف کردم واقعا ناراحتم میکنه

بخصوص اینکه من همه کار میکنم ولی داداشم یه پیچ سفت کنه مامانم تا یه هفته ازش تشکر میکنه و بلند بلند میگه خدایاشکرت وگرنه کارم لنگ میموند پس تشکر بلده فقط مشکلش منم

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خوبی زیادی وظیفت میشه انقدر انجام دادی عادی شده

خب بنظرتون انجام ندم از این به بعد؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
مطمین باش بعد از ازدواج هم همین روال ادامه داره بچه ی اونو بیشتر دوست داره ب زن اون بیشتر احترام میز ...

اصلا برام مهم نیست من جلوی خوبی کردن خودمو بلد نیستم بگیرم 

2740
خب بنظرتون انجام ندم از این به بعد؟

نه در حد کم انجام بده نیاز نیست همیشه همه کارارو تو بکنیم خصوصا اگه مامانت سرحاله اگه هم گفت بگو نه وقت نکردم یا من که نمیتونم دائم تمام کارا رو انجام بدم فلانی هم تو خونس اونم به سهم خودش کمک کنه

نه در حد کم انجام بده نیاز نیست همیشه همه کارارو تو بکنیم خصوصا اگه مامانت سرحاله اگه هم گفت بگو نه ...

امیدوارم بتونم

اتفاقا خیلی مهمه شاید الان مجرد باشی این مشکل بزرگ رو درک نکنی..هر کی تنبل تر باشه عزیزتره

نه میدونم مهمه ولی دیگه انقد فرق گذاشته بی حس شدم فقط بتونم جلوی خوبی کردنمو بگیرم که بی جهت نسوزم خوب میشه

منم همین درد دارم 

بچه ی وسطم 

اولی و آخری هییییییییچ‌کمکی ب مامانم نمیکنن هیچ‌کار خونه کمک نکردن 

الان خواهرم ازدواج کرده بچه ش هم بزرگه میاد خونمون دست ب سیاه تا سفید نمیزنه 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
2706