2737
2739

ما با چندتا از دوستانمون یکی از شهرای اطراف رفته بودیم

آخر شب بساط مشروب و فلان بود.

من کلا چون الکل نمیخورم ،نخوردم.

بعد یه دختره گفت من باره اولمه میخوام مشروب بخورم .

بچه ها خورد بعد همه داشتیم شوخی میکردیم و‌خنده فلااااان

دختره تشنج کرد😐😐😐😐

خداروشکر یکی از بچه ها دانشجو پزشکی بود به دادش رسید و خلاصه زنگ زدیم آمبولانس

و بستری شد

مثل اینکه یه بیماری داشته و کلا نباید الکل میخورده

و احمق به ما نگفته بود

خلاصه گند زد تو‌ تفریح ما و سلامتی خودش.

تا دم مرگ رفت.

هنوز یادش میفتم دست و پام میلرزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب🤦🤦🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731

لگ یکی از دوستاتونم بردن بعد با پیک فرستادن بدون عذرخواهی تازه گفتن پول پیکم خودت بده

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2738

جات بودم دیگه هیجا دعوتش نمیکردم

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP