2733
2739

نه... 

جوابمو اره

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لباس را که ماشین میشوره ...

ولی اتو خیلی کرده

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740
لباس را که ماشین میشوره ... ولی اتو خیلی کرده

چقدر خوبه که شما خوشبخت یا شایدم خوش شانسی

بخدا از رو حسادت نمیگم .به هر حال آدم امیدوار میشه کاش رمز موفقیتت رو بدونم 

لباسای شمارو؟

بله 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706