2737
2734

توروخدا بگید میشه بازم بعد از عزیز از دست رفته شاد بود ؟ میشه بازم مثل قبل زندگی کرد؟ میشه با ذوق چیزی خرید؟ 

منظورم از عزیز اونایی نیست که در اثر کهولت سن میمیرن گرچه اونام عزیزن فقط دیگه از رفتنشون دل کباب نمیشه ... منظورم کسایی هست ک زیر۵۵ سالن... مثل پدر که جوون از دنیا بره ... آیا میشه آدم سابق شد ...من تمام زندگیمو با پدرم خاطره دارم... تک تک لحظاتم کنارم بوده اما الان ۳ماهه رفته من هرگز حالم خوب نشده حتی لحطه ای فرامش نکردم 

عزیزم ب مرور زمان اروم میشی ولی اینکه یاد ادم بره عمرا و ادم تا اخر عمرش با یاد عزیزش میسوزه منم خواهز کوچولوم از دست داد ۳ سال پیش اولاش نابود و افسرده شدیم ولی دیگه مجبوریم زندگی کنیم

دل مرنجان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من داداش مثل دسته گلمو که ۲۵ سالش بود سه سال از دست دادم هنوز داغش تازه ست فکر نکنم بشه بعدش شاد زندگی کرد 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  

نه گلم همیشه یه غمی ته وجودته من ۲۲سالم بود مادرم فوت کردقبل اون یه دخترشا دوسرزندهبودم  دنیابرام رنگارنگ بودولی بعدش شد خاکستری ازدواج کردم بچه دارشدم ولی اون ادم نشدم خیلی دلم میخواد مثل اون زمان بشم که باهرچی ذوق میکردم ونه نمیشه چون دنیاروی بدش روزود به من نشون دادخوش به حال اون ادمایی که پدرومادرشون یاعزیزانشون روتوکهن سالی ازدست میدن نه درجوونی 

2740

از خدا بخواه بهت صبر بده و ارتباطت رو باهاش قویتر کن معنویتت رو الان هرچقدر هست بیشترش کن. من بعد از مامانم ۴ سال افسردگی شدید داشتم. قبلش هم بابام رفت....الان تازه دارم کم کم ب خودم میام اونم هی ک یادشون میوفتم.....

من هنوز چهلم زنداداشم نشده 

خیلی سخته داداشم رو هفته‌ای یکی دوبار می‌بریم زیر سرم 

حال خودمونم کمی از اون نداره 

سخته 

ولی به مرور از اون التهاب و حالِ بد کم میشه(البته میگن)

سعی کن غسل صبر کنی آدمو آروم میکنه

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
من هنوز چهلم زنداداشم نشده  خیلی سخته داداشم رو هفته‌ای یکی دوبار می‌بریم زیر سرم  حال خ ...

چرا فوت شده؟ خدا رحمت کنه ... برا شوهرش تا ابد سخته ولی برا شما یه روز کلا عادی میشه و بی اهمیت ... یعنی کسی ک باهاش زندگی کنه براش سخته

چرا فوت شده؟ خدا رحمت کنه ... برا شوهرش تا ابد سخته ولی برا شما یه روز کلا عادی میشه و بی اهمیت ... ...

تزریق آمپول اشتباه ... ممنون 

بله ... خیلی سخت تره قطعا برای همسر طرف 

خدا به همهٔ کسایی که عزیز از دست دادن صبر بده

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
روحشون شادنه نمیشه شاد بودچون دلی که پژمرد دیگه پژمرد

ممنون عزیزم بله کاملا درسته 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست